Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legutolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legutolsó találkozónkat elrontottam?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik,szerintem sejtheti a dolgot,ha nem is szavakkal de tettekkel próbálom kimutatni. Még 10 hónap után is zavarban vagyok a kötelében és ilyenkor semmi nem jut eszembe,de a legutóbbi találkozásunknál ez nagyon látszott,végig vörös volt a fejem,alig tudtam megszólalni és láttam,hogy ő is elvörösödött,de gondolom a szituáció kellemetlensége miatt. Úgy érzem rettentően elrontottam ezt a dolgot és biztos nincs már így semmi esélyem nála. Mit tegyek? Ilyenkor próbálom leplezni a zavaromat, ha nagyobb társasággal találkozunk akkor sikerül is,de ha kevesebben akkor nem igazán,kettesben meg végképp. Azóta is csak ezen rágódom,félek hogy elszúrtam az egészet.
2019. júl. 23. 10:46
 1/6 A kérdező kommentje:
A közelében vagyok zavarban,nem a kötelében.:D
2019. júl. 23. 10:48
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

Figyelj,


kérsz egy újabb talit, ennyi.

Nem kell rögtön temetni a dolgot.

2019. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok ebben semmi extrát. Mennyi idősek vagytok?
2019. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 22, ő 20. Ő az a mindenkivel laza,nagyszájú. Szerintem kellemetlenül érezte magát, ezért érzem úgy,hogy elrontottam.
2019. júl. 23. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalok vagytok, azért reagálod túl. Nyugi. Nem rontottál el semmit.
2019. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Tudod mi zavarja, hogy majd elájulsz a közelében, meg rákvörös vagy, meg az, hogy leplezni próbálod magad ahelyett, hogy egyértelműen jeleznéd felé a szándékaidat. Most is azon rágódsz, hogy elcseszted, pedig azon kellene, hogy hogyan hívd el randira.

Ha tudja azt, hogy tetszik neked de neki nem jönnél be már rég elkerülne akkora ívben amekkorában csak tudna...de szerintem azt várja, hogy légy már férfi.....

2019. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!