Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt rinyálnak a sikertelenségük miatt, azok mégis miféle nőknél próbálkoztak?

Figyelt kérdés
Úgy kíváncsi volnék azokra a nőkre, hogyan néztek ki, hogyan viselkedtek, milyen volt a személyiségük, akiknél ti próbálkoztatok vagy a haverotok próbálkozott. :D
2019. júl. 23. 18:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Gondolom nem a jófej, cuki csaj volt a szomszédból, aki kedves és értelmes, mert azok annyit sem érdemelnek, hogy embernek nézzék őket. :)
2019. júl. 23. 19:00
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Bár én nem szoktam rinyálni, de mindig depis,flegma, rideg jégkirálynőkbe szeretek bele. Pedig sokkal jobban illene hozzám egy kedves,rendes lány(akik meg általában belém szeretnek), de nem tehetek róla, nem tudom megmagyarázni az okát, de mindig ilyen flegma csajokba zúgtam bele.
2019. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

"Gondolom nem a jófej, cuki csaj volt a szomszédból, aki kedves és értelmes, mert azok annyit sem érdemelnek, hogy embernek nézzék őket. :)"


gondolom te pont ilyen vagy :D ismerkedünk ? :D

2019. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak akkor, ha válaszolsz a feltett kérdésemre, hogy mégis miféle nőknél próbálkoztál eddig.
2019. júl. 23. 19:18
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem próbálkozom semmilyen nőnél, mert nincs sok értelme erőltetni.
2019. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Tudod kérdező, ők csak ilyen átlagos csajoknál próbálkoznak, mint Palvin Barbi meg Natalie Dormer semmi extra.
2019. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem. Hogy ugyan mutassák már meg nekem, illetve írják már le, hogy milyen nőknél próbálkoztak eddig. :D
2019. júl. 23. 19:45
 8/17 A kérdező kommentje:
Jaj de nagy a csend. :D
2019. júl. 23. 19:51
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát tudod, az átlagos lányoknál próbálkoztak.

Gyk-n nyavajgó fiúkáknak átlagos lány = szupermodell smink nélkül:)

2019. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%
nem top modell nőknél próbálkozok,de senkinek nem kellek,úgyhogy hiába teszed itt az agyad kérdező
2019. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!