Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt rinyálnak a sikertelenségük miatt, azok mégis miféle nőknél próbálkoztak?

Figyelt kérdés
Úgy kíváncsi volnék azokra a nőkre, hogyan néztek ki, hogyan viselkedtek, milyen volt a személyiségük, akiknél ti próbálkoztatok vagy a haverotok próbálkozott. :D
2019. júl. 23. 18:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Konkrétan írd már le nekem, hogyan néztek ki azok a nők, akiknél próbálkoztál. :)


Eddig egyikőtök sem írt konkrétumokat.

2019. júl. 23. 20:32
 12/17 anonim ***** válasza:
7%
hozzám hasonló nőknél próbálkoztam,nem a kikent instáknál mit nemlehet ezen érteni?
2019. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Jó a kérdés, ezen már bevallom én is gondolkodtam :D

Bár nőként nem nekem szól és nem is szándékozok rá válaszolni, csak reagálni szeretnék pl. a 2-es válaszolóra, hogy én meg pont fordítva szoktam lenni. Rendes, normális nőnek tartom magam, és mindig sikerül egy bunkó paraszttal összekeverednem :D Sőt, volt olyan kapcsolatom ahol a párom azt sérelmezte, hogy miért nem hisztizek?! Először nem értettem a problémát. Majd kiderült, hogy neki furcsa, hogy én nem hisztizek, ha ő pasis programot szervez, meg nem hívogatom óránként (miért is tenném?!). Majd végül ezen csodás okok voltak a szakításának egyik fő problémái. Szerinte én "túlságosan" is rendes vagyok és ilyen csak a mesébe van .... :| :D


25/N

2019. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
3%

- próbálkoztam 30 éves gátlásos szűzlánynál

- huszonéves kis szürke egérkénél

- buszon nem túl szép lánynál


Na én leírtam, most már ismerkedünk? Rendes lányok írjatok!!

2019. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Mire gondolsz kérdező?


Szerintem sikertelenül élményt szerezni bárkinél lehet. A sikertelenség oka lehet az is, hogy nem volt komolyan vehető a férfi, nem bízott meg benne a nő. Az az érzésem, hogy neked van egy sztereotip gondolkodásod, amelyben tipikusan abban látod a problémát, hogy "10/10 lányoknál" próbálkoztak, akiknek nem voltak elég jók.


Szerintem a társkeresés ennél bonyolultabb. Pl. én sem tartom magam olyan jó nőnek, de ettől még nem jövök össze fűvel-fával, aki bepróbálkozik nálam. Nem tartom szuper személyiségnek magam, mégis visszautasítok bárkit, nem igazán értem, hogy miből gondolod, hogy csak top csajok utasíthatnak vissza egy férfit.

2019. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, eljönnél velem randira?


Na, most már tudod milyen nőknél próbálkozom. Hehehe

2019. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Persze, elmennék.

hahaha

2019. júl. 23. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!