Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem találni valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem találni valaha nem kutyabolond nőt?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék szeretem a kutyákat, macskákat. De kint a kertben. Azonban imádok társasházban lakni. Szeretek moziba járni, ám füvet vágni utálnék. És már nagyon sokadik kapcsolatom megy tönkre azért, mert a nő megőrül a kutyákért és az útjaink szétválnak. Volt amikor beadtam a derekam és lett kutya. Nem bírtam lakásban elviselni, így szét is mentem a nővel. Legutóbbi barátnőm már pár hét után célozgatott rá, hogy mikor adom el a lakást mert így hova fog kerülni a kutya. Volt olyan is aki évekig könyörgött, hogy legalább valami kis töltött zokni méretű kutyát hagy tarthasson... elegem van, hogy nem tudok találkozni egy normális nővel aki felfogná, hogy egy 4 szobás társasházi lakás a belváros közepén micsoda lehetőség a gyerekek felnevelésére. Mert a kutya az első és a mindenek felett álló. Ja és az sem segít, hogy közel minden szomszédom tart valami szuper minire sz*rrá tenyésztett gnóm kutyát.

(35/f)



2019. júl. 25. 23:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%

Biztos. Én nem vagyok kutyabolond, bár "sizeist" sem vagyok, ha kutyákról van szó. Én csak videókon nézek minden cuki állatot, de itthonra nem kell.

Viszont gyerek se.

2019. júl. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%

A kerdezo egy igazi onzo ,anyamasszony katonaja kisfiu,aki nem kepes elfogadni azt,h nem o van a kozeppontban. Bantalmazo tipikus jeleit mutatja.

Tapasztalataim alapjan az a ferfi alkalmatlan egy hosszu elettarsi kapcsolatra,aki nem szereti a kutyat. Mindig a kutyakat szereto ferfiakkal volt igazan jo parkapcsolatom.


N/35

2019. júl. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

Ha már lehetne választani akkor macska. Az kevesebb gond egy lakásban. 2 órát nem mozog utána meg 20 at alszik.


25/N

2019. júl. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13-as te tiszta hülye vagy. Családot, gyerekeket szeretnék, hol vagyok én itt a középpontban? Egyszeruen nem tudom elviselni ha minden tiszta kutyaszőr odabent és a lakásban diszkomfortosan mozgok.

És azzal kezdtem hogy szeretem a kutyákat-macskákat. Szóval néma értő olvasás 1-es, leülhetsz.

2019. júl. 26. 06:27
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Szeretem a kutyákat és a macskákat is, de kint. Lakásom van, mert nem akarok kertészkedni és füvet nyírni sem.
2019. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12%
9-es! Csinalj magadbol nagyobb hulyet! Mellesleg ez nem tarskereso oldal ;)
2019. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen van esélyed. Miért ne lenne?

A párom is azt vallja, hogy kutyának macskának kint a helye. Hol máshol?

2019. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Lehet statisztikailag már-már lehetetlen kategória vagyok, de nem hozott össze az élet soha nem kutyabolond nővel. Vagy utólag vallja be, vagy utólag teljesedik ki benne a vágy, de mindig ez a vége. És nem szeretnék kiköltözni elővárosba, és minden szabadidőmet utazásra cserélni, csak azért, hogy a párom boldog legyen pár napig. (utána úgyis nekem kéne szaratni, etetni meg gondozni azt a kutyát. Tapasztalat.)
2019. júl. 26. 08:50
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz, ne költözz ki. Ha nem akarsz kutyát ne tarts. Keress olyan párt magadnak aki szintén úgy gondolkodik erről mint te.

A kutyabarátok, meg olyat keresnek akik szintén kedvelik a kutyusokat. Akár bent is. Nincs ezzel semmi baj.

2019. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a kutyákat, de én sem szeretem őket lakásban tartani. Szerintem az a kutyának is szenvedés. (A szoba kutyákat én sem szeretem) A gond viszont az hogy ha találsz is ilyen nőt, akkor pár év múlva majd a gyerekeid fognak kutyáért, macskáért nyígni. És akkor már lehet hogy az anyuka is fellelkesül. Akkor mit csinálsz? Amúgy belvárosi lakások nagy része alkalmatlan családalapításra. Hol van a legközelebb játszótér? Kit tudod majd engedni a gyereket bárhova is?
2019. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!