Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem találni valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem találni valaha nem kutyabolond nőt?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék szeretem a kutyákat, macskákat. De kint a kertben. Azonban imádok társasházban lakni. Szeretek moziba járni, ám füvet vágni utálnék. És már nagyon sokadik kapcsolatom megy tönkre azért, mert a nő megőrül a kutyákért és az útjaink szétválnak. Volt amikor beadtam a derekam és lett kutya. Nem bírtam lakásban elviselni, így szét is mentem a nővel. Legutóbbi barátnőm már pár hét után célozgatott rá, hogy mikor adom el a lakást mert így hova fog kerülni a kutya. Volt olyan is aki évekig könyörgött, hogy legalább valami kis töltött zokni méretű kutyát hagy tarthasson... elegem van, hogy nem tudok találkozni egy normális nővel aki felfogná, hogy egy 4 szobás társasházi lakás a belváros közepén micsoda lehetőség a gyerekek felnevelésére. Mert a kutya az első és a mindenek felett álló. Ja és az sem segít, hogy közel minden szomszédom tart valami szuper minire sz*rrá tenyésztett gnóm kutyát.

(35/f)



2019. júl. 25. 23:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kertes házban van kutyám, senkit nem zavart eddig. Társasházba viszont nem akarnék költözni.
2019. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Mindig is irigyeltem azon kevés családokat, akik nem kényszerből, hanem döntésből elengedik ezt az elővárosba költözést. Szerintem sokkal minőségibb életet lehet élni. Több idő jut egymásra, a párodra, a gyerekek képzésére, edzésre, a gyerek tanítására, zenéltetésére stb...

Elővárosban élni -2 óra/nap az életedből. nem is beszélve hogy a romantikus idill pár hét után elmúlik és utána nyűg az elővárosi élet. Szóval hiszek benne, hogy megtalálom, azt aki tényleg így gondolja és a kutya miatt nem áldozzuk be az életünket :D

2019. júl. 26. 14:17
 23/25 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van kutyám, nagy kutyám. Házba is beengedem, csak a földön van szőr, mert meg lett tanítva, hogy nem mászunk fel mindenhova. Fotelbe feküdhet, bőrkanapéra nem. Nagyon jól tudja. Ha a fotelben frissen mosott ruha van, eszébe se jut ráfeküdni. Ha elviszed egy nap legalább kétszer egy normális sétára (nem 10 perc), akkor nem is ugrál, tör-zúz. Napközben kutyák is nagyrészt alszanak, mint a macskák kb.

Aki azt gondolja, hogy a kutyának kint a helye,legyen el magában, az nem szereti a kutyát, csak megtűri. Ha nem akarsz rosszat egy állatnak, nem bántod, az nem szeretet még. Ha néha szívesen megsimpgatod, az se.

Ha szereted a kutyát, akkor érdekel a lelkivilága, hogy veled akar lenni, hogy társaság kell neki, mert olyan mint egy kisgyerek, ő is társas lény.

Jogod van nem akarni kutyát, biztosan találsz hozzá nőt, sokan nem szeretik az effajta kötöttségeket.

Szerintem is tisztázni kell már az elején, hogy nem szereted őket. Ez egy elég semleges beszélgetési téma, nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne bedobni...

2019. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon szeretem a kutyákat, de nekünk mindig kint volt (nyilván van olyan fajta, ami kifejezetten benti, de olyan szobacirkálót nem tartanék). Nekem nem lenne probléma, hogy ha a másik annyira nem rajong értük, viszont én meg társasházba nem költöznék. Nem bírnám elviselni, hogy a többi ember a képemben van egész nap és nincs privát szférám. Nekem kell a kert, a nagyobb tér, hogy a szomszédok ne folyton az ablakom előtt mászkáljanak. Meg ezekben a mai lakóparkos társasház-negyedekben kb. 2 m-re építik a következő házakat. Mint egy falanszter vagy valami menekülttábor. Akkor már inkább rászánom hétvégenként azt a pár óra kertészkedést... De hát nem vagyunk egyformák.
2019. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%

"Aki azt gondolja, hogy a kutyának kint a helye,legyen el magában, az nem szereti a kutyát, csak megtűri. Ha nem akarsz rosszat egy állatnak, nem bántod, az nem szeretet még. "

De ostoba vagy. Attól, hogy a kutyám kint van, én is hordom sétálni bár ritkábban, mint ha panelben laknánk, viszont olyankor ki az erdőbe és nem pórázon rángatom az út mellett.

Amíg dolgozom, nem a lakásban unatkozik, hanem a kertben kalamol. (van cica is, nincs egyedül). Amikor hazaérek munkából, irány a kert és labdázunk. Ha jó idő van, a konyha ajtó nyitva és a nap nagy részét amúgy is kint töltöm. Amikor mással foglalkozom, akkor idebent is mással foglalkoznék. Rossz időben beköltözik az előtérbe.


A kutya az egy állat, és a természetben jobban érzi magát, mint zárt térben. Már a szélben keringő illatokat szimatolni is jobb, mint az asztal alatt feküdve várni egy számára steril környezetben, hogy hazajöjjön a gazdi.

2019. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!