Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok ártatlan és aranyos külsejük mögött mindig egy könyörtelen és ellentétes érzelem lakozik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az van, hogyha az esetek 99,9%-ban meglátok egy aranyos/gyengéd arcú és bájos, mosolygós, vékonyka, alacsony finom kisugárzású és angyali kisugárzású csajt egyből arra gondolok, hogy az Isten is nekem teremtette, mert én is egy alacsony, vékony, helyes arcú, kedves, mosolygós, tiszta lelkű, gondoskodó és empatikus őszinte, kötődő huszonéves fiú vagyok. Aztán rájövök, hogy a pasija egy magas, izmos/nagydarab vagy szálkás tetovált, pénzes (az alkalmazottait kizsákmányoló) vagy mindenkin átgázoló karrierista, magamutogató, elvtelen és nagyképű, bunkó, magát alfahímnek aposztrofáló öntelt pali. És ezek az ártatlannak tűnő lányok pedig úgy vonzódnak hozzájuk, mint vas a mágneshez. És akkor még a szexuális részét nem is említem, amikor a pici, törékeny csajok odáig vannak a nagy farokért, miközben azt gondolnám, hogy tuti nem bírják. Mintha ez az egész elcseszett világ teljesen másként működne mindenben ahogy kellene, beleértve, hogy a tisztességesek szenvednek, a csalók kiskirályok, a lányok belül démonok, a gyönyörű gazella és aranyos mókus pedig könyörtelen zsákmány/áldozat. Esküszöm mintha Isten a nőket is úgy programozta volna, mint a gyönyörűnek és bámulatosnak tűnő csalogató húsevő növény, ami odavonzza a legyeket, mert olyan gyönyörű és csodálatos, közben meg könyörtelenül meggyilkolja a rovart (a hozzám hasonló pasikat). Létezik, hogy a nők is ilyenek lennének és a gyönyörű külsejük csupán ösztönszintű szexuális vonzalmi faktort jelentene az alfahímek számára? De így az a gond, hogy a szexuális/érzelmi ösztönök nálunk (lúzer pasiknál) ugyanúgy működnek, miközben "távol kerülünk a tűztől". Akkor miért nem születtem alapból kémiailag kasztráltnak, ha már a külsőm is erre aposztrofál?

2019. júl. 26. 13:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Mit javasolnék? Csavard lejjebb a felszínességedet. Mivel te nem vagy férfias férfi, ne akarj nőies nőt. Ők megkaphatják a férfias férfiakat, nekik nem fogsz kelleni. Keress kevésbé nőies nőt.
2019. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

A társadalom miatt a nőkhöz a gondoskodást, gyengédséget és hasonlókat társítunk, a férfiakhoz pedig agressziót, erőt és ilyesmiket. Jobb esetben az ember tinikorában rájön, hogy ez nem így működik, rosszabb esetben nem és később szív.

Erre jön még rá, hogy a legtöbb nő meg is akar felelni ezeknek az elvárásoknak, legalábbis látszólag.

2019. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#11: Kik azok a nem nőies nők? Amúgy én toleráns vagyok a duci csajokkal szemben is, de pont ezaz, hogy nekik meg ugyanúgy nem kellenék, mint a gazellaalkatú csajoknak. Ráadásul a duci csajokhoz meg duci pasik illenek és általában egymásra is találnak. De én olyan kategóriába esek, aminek kb. nincs semmilyen alternatívája.
2019. júl. 26. 14:22
 14/25 anonim ***** válasza:
38%

" én is egy alacsony, vékony, helyes arcú, kedves, mosolygós, tiszta lelkű, gondoskodó és empatikus őszinte, kötődő huszonéves fiú vagyok. "


Már itt komoly bajok vannak. Alacsony vagy, oké, ezen nem tudsz változtatni.

Vékony vagy. Miért vagy vékony? Miért nem küzdesz azért, hogy izmos legyél? Amiket a vékonyságod után felsoroltál, egyáltalán nem férfias tudlajdonságok. Az a férfi aki sportol, sportos, aki küzd. Te nem vagy férfias. A nők nem egy másik nőt keresnek farokkal, hanem egy férfit.

Nézz már széz az utcákon hány alcsony de izmos fickó van. Sok. És mindnek jó nője van.

A pénzes palikra buknak szerinted a nők? Legyél pénzes.

Szóval kapd össze magad és ne a nőket hibáztasd azért mert nem a nőies fiúkra gerjednek.

Mindezt férfiként írom.

2019. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
A hasonlóság alatt meg azt értsd, hogy a nemhez képest, egy 170-es nő és egy 170-es férfi pl. nem hasonló, mert a nő magasabb a nők között, mint te a férfiak közt. Hozzám aki legjobban passzolt 170 alatt volt, én 185, vekonynak vékonyak voltunk nyilván magasaghoz arányosan, ő neki mondjuk megvoltak ezenfelül a kerek idomok is :D arcra is passzoltunk szerintem, és személyiségre se találtam meg olyan nőt aki ennyire kiegeszitett volna (és be is jöttem neki, csak elb_stam), szóval általában ez így működik alap esetben, egy hasonló embert (nőként, mint mi férfiként) keressünk akiben megvan az is ami bennünk hiányzik, tehát kiegeszit. A kiegészítés működhet persze olyan alapon, hogy bizonyos gyengébb férfi nemi jellegeket, erősebb nőivel kombinaljuk, tehát akár magasabbat, erősebbet, dominansabbat választunk, neked kell eldönteni, hogy mi hiányzik.
2019. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12%
Példa: Ha van 2 egyformán kinéző férfi,egyikük normális életet él,normálisan viselkedik. Másik egy gyilkos,több ártatlan embert megölt.Vajon melyik a nyerő egy nőnél? Igen,az utóbbi.A nők jobban vonzódnak a bűnözőkhöz.Biztonságban érzik magukat,+Egy jó apajelölt a számukra.
2019. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
14-es a vekonysagon sem feltétlen lehet változtatni, ha olyan a csontszerkezete, genetikaja, hogy éppen se zsírt, se izmot nem tud felszedni, vagy ha tud is vékony marad alapvetően, de ezzel van a legkevesebb gondja. Sok vékony férfit látok jó nővel, alacsony, vekonyt is, személyiség itt a legnagyobb baj, iraskepbol látszódik a ferfiatlansag, ugyanis nem a magasság, vagy az alkat, meg a farokmeret tesz minket férfivá, de nem is kell feltétlen macsonak se lennie, csak tanulja meg milyen típusú nőknél van esélye, azt pedig csak saját maga tudja ki tapasztalni. Vékony férfi is sportolhat, lásd Modric.
2019. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
86%
17.: jaj, ne jöjjünk már ezzel. Ha egy kövér nő írná, hogy nem tud lefogyni a genetikája miatt, mindenki szétszedné, hogy lusta disznó. Ha valaki vékony, akkor is tud tenni az alkatáért még ha Swarci nem is lesz, ahogy egy kövér nő is le tud valamennyit fogyni, még ha nem is lesz modell.
2019. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

A külsőnk genetika, én nagyon kislányosnak és ártatlannak nézek ki (nagyrészt az is vagyok), viszont emiatt sokan lebecsülnek, puhánynak tartanak, sokan még butának is, pedig ezek egyáltalán nem igazak...


Amúgy szerintem pont ellenkezőleg, a lányok jelentős része koravén, erősen ki van sminkelve, feltűnően öltözködik, közben meg önbizalom hiányosak és egyáltalán nem olyan kegyetlenek, mint mutatják magukat.

2019. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én cáfolnám, hogy a nők a fitt, sportos, férfias pasikhoz vonzódnak. Volt egy (tudományos) cikk is arról, miért keresnek a nők HOSSZÚ TÁVRA nőies, lágy arcvonásokkal rendelkező férfikat (ez csak egy tulajdonság a sok közül). Én speciel akkor sem járnék sportolóval vagy ilyen izmos, tetovált adonisszal, hogyha fizetnének érte, továbbá a vad, extrém szexet sem szeretem. 21/L előző
2019. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!