Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, senki nem vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, senki nem vesz engem komolyan, a magányba pedig lassan beleőrülök. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, egyedül élek.

Nem azért mert élvezni akarom a szabadságot vagy hasonló.Bárkivel is ismerkedem, mindenki csak szexet akar, csak komolytalan dolgokat, amiből már elegem van. Tudom, hogy fiatal vagyok és találok majd valakit,de nagyon egyedül érzem magam. Barátok nem pótolják ezt az érzést. Gondolkodtam azon is, hogy keresek lakótársakat,hogy ne legyek egyedül, anyagilag is jobban kijönnék, de azzal sem lennék előrébb. Ugyanúgy magányos lennék.Ennyire rossz helyen keresgélek, vagy tényleg ilyenek a korombeliek, hogy nem tudnak/akarnak elköteleződni?


2019. júl. 27. 22:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
kamu
2019. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 de jól lenne ha ekkor dákóm lenne...😄
2019. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek is f.asza van. 😄🤣✋ Az anyja fhaszát.
2019. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Valószínű közepesen szép nő vagy. Ezért akarnak csak szexet tőled a férfiak. Öltözködj igényesebben, húzz le kondiba, skinkelj a szürke hétköznapokon is, azzal a helyzet javítható.
2019. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Na a sok debil már összegyűlt.. Kérdező, nem a te hibád, hogy nem találsz normális pasit.. Az a baj, hogy inkább az agyhalott pasiké a főszerep manapság, pont olyanoké, mint ezek a válaszadók... Bár ezek kis frusztrált nyomik, mert hozzájuk a kutya sem szólna, akkora csicskák... 😂😂 De nyugodj meg vannak kivételek. . Hidd el, hogy megérdemelsz egy normális fickót, írd le milyen tulajdonságokkal rendelkezzen, képzeld el mintha már most ott lenne neked. Aztán engedd el, és hidd el megfogjátok egymást találni így vagy úgy.. De ne akard görcsösen, mert akkor olyanokba futhatsz bele, mint ezek fent..... 24N
2019. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%
Ja mi "kis frusztrált nyomik" vagyunk vagyunk, mert a kérdező konkrétan csakis kivétel nélkül olyanokkal ismerkedik, akik csak szexet akarnak.
2019. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!