Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van ha többé soha senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha többé soha senki nem fog szeretni?

Figyelt kérdés
Pár napja estem túl egy szakításon, azóta teljesen magam alatt vagyok. Egyrészt gyászolom nyilván a kapcsolatot is, másrészt viszont azóta beszökött a fejembe az az ijesztő gondolat, hogy többé nem kellek majd senkinek. Látom a sok nálam szebbnél szebb lányt, akik egyedül vannak, én. meg még csak nem is vagyok tipikusan az a lány, aki után megfordulnak az utcán. Van 1-2 dolog, amin tudok változtatni, de sajnos van néhány dolog, ami betegségből adódik. Nehezen fogadtam el magam, mellette sikerült, de most megint elszállt midnen önbizalmam.
2019. jún. 24. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

" azóta beszökött a fejembe az az ijesztő gondolat, hogy többé nem kellek majd senkinek. "


Talán, ha lefoglalnád az agyadat, akkor nem gondolkodnál ilyen b..romságokon, és nem gerjesztenéd teljesen feleslegesen a negatívat ezzel együtt a lavinát: "Látom a sok nálam szebbnél szebb lányt, akik egyedül vannak, én. meg még csak nem is vagyok tipikusan az a lány, aki után megfordulnak az utcán"


Te magad csinálod ezt, saját önbecsülésedet, önbizalmadat tiprod le a porba. Senki nem tett semmit, de te máris kombinálsz.


Menj le a strandra és élvezd a nyarat.

2019. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem kell ekkora tragédiaként felfogni, az idő mindent begyógyít, ez a pasi ment, majd jön a következő aki segít mindent elfelejteni.


F/41

2019. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

“Látom a sok nálam szebb lányt, akik egyedül vannak”


És azt honnan a bánatból tudod, hogy az a sok szép lány mondjuk nem azért van egyedül, mert nem keres társat, nem köti le ōt a párkeresés. A kapcsolat nem is úgy mūkōdik, hogy szép vagy, aztán rögtön készen jár neked, azért tenni is kell. Aki semmit nem tesz, nem nyitott, nem ismerkedik, vagy nem tud elkötelezōdni, magánakvaló, az lehet bármilyen szép. Itt nem csak a szépség az egyedüli mérce.

Amúgyis rengeteg elōnytelen külsejū embert is lehet látni kapcsolatban.Tehát rosszul gondolkodsz errōl.

2019. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!