Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nő = kiegyensúlyozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nő = kiegyensúlyozott belső, átlag alatti külsejű nő = frusztrált személyiség?

Figyelt kérdés
Volt jó pár barátnőm az elmúlt 15 évben, de valahogy mindig azt tapasztaltam, hogy a szép nők könnyebben jutnak protekcióhoz, munkához, vidámabb életet élnek. A kevésbé vonzó nők nehezen kapnak munkát, világfájdalom van állandóan az arcukon és mindig mindenki hibás volt a nyomorukért. Más is így látja ezt?
2019. júl. 30. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A szépség és a csunyasag illetve a kiegyensúlyozottság nem ezen múlik
2019. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Igen, ez általában így van.

Én is például ronda vagyok és frusztrált.

2019. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Hatalmasat tévedsz, ha azt hiszed, hogy a szép emberek kiegyensúlyozottak.

Ők is lehetnek beképzeltek, egoisták, hisztisek, kétszínűek, és alattomosok.

Sokszor talán rájuk jellemző a leginkább, mert tisztában vannak vele, hogy a külsejük ezt kompenzálja.

2019. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Persze, van összefüggés. A szép lányokkal mindenki kedves, körbe vannak rajongva, minden összejön nekik. A csúnyákkal nem ez a helyzet, nem csoda, hogy ez kihat a lelki állapotukra is.
2019. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs direkt összefüggés.
2019. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"A kevésbé vonzó nők nehezen kapnak munkát, világfájdalom van állandóan az arcukon és mindig mindenki hibás volt a nyomorukért."

Ezzel azért vitatkoznék. Elég frusztráló, tényleg idegesítő egy idő után, hogy a szép nők bizonyos helyzetekben előnyt élveznek, itt nem csak a párkapcsolatokra gondolok, hanem pl. álláskeresésre, de ez nem az ő hibájuk, egyszerűen csak szerencsés külsővel születtek. Van, aki kihasználja ezt, van, aki nem. De azzal nem értek egyet, hogy "mindig mindenki hibás volt a nyomorukért", biztosan van, akire ez igaz, de szerintem értelmes, normális emberek tisztában vannak a saját értékeikkel.

2019. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, a kiegyensúlyozottsag, vidámság, magabiztosság megszépit.
2019. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én mindkettőre ismerek jó pár ellenpéldát. Van két kifejezetten szép barátnőm, akik nagyon önbizalom-hiányosak (pl. x. pasit fogyasztják, mert brühühü ő "csak arra kell"... vagy xy megkérte sok éve a kezét, de nem ő akkor még nem tudott dönteni, erre az elhagyta és azóta utána sír...). És vannak átlagos barátnőim, sőt kifejezetten rondák is, akik sikeresek párkapcsolatukban, családjukban.

Munkában lehet, hogy egyes helyekre könnyebben felvesznek egy szép nőt (pl. színész vagy recepciós) vagy ha egy vén kujon a főnök vagy a tanár, de elég sok olyan állás van, amihez nem feltétel a kirakatban rakhatóság (pl. óvónő vagy kutató) - sőt van, ahol hátrány, pl. ha pont egy ilyen versengő felfogású nő a főnök :D Protekcióhoz meg nagyon nem csak szexuális vonzerővel lehet jutni (bár esztétikus nem egyenlő az erotikussal:)), inkább kapcsolatokkal, ajánlásokkal, barter munkákkal és kenőpénzzel szoktak, pont úgy, ahogy a férfiak is.

2019. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon nem! Annyi igaz hogy egy szebb no könnyebben talál munkát.... jobban felveszik pl egy asszisztensi vagy egyébb irodai munkába... de amit írtál hogy szép nő=kiegyensúlyozott belső az egy magy bullshit!!!!!


A legtöbb nő sőt általában a csinos annak mindig önbizalom hiányában vannak! És önbecsülés hiányában is szenvednek! Ez mondjunk könnyen meglátszik mivel ezek a nők azok akik jobban kipakolják az árut... és akkor még nyavajognak is hogy őket csak megb@$zni akarjak egy normális férfit sem találnak stb....


Szoval ma egy csinos nőnek talán annyi önbecsülését sincsen és kiengyensulyozott személyisége mint egy úgymond csúnya nőnek...


De van olyan is hogy valaki full szép vicces keményen dolgozó és sikeres nő megis az önbecsülése és önbizalma egy magy NULLA!

Szoval a nőknél ez még bizonytalanabbak mint a férfinél!

2019. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Bőven átlag alatti külsejű nő vagyok. A férfiakkal ellentétben nekünk ez tényleg kihat sok egyéb életterületre, nem "csak" a párkapcsolatra. Én pl. a nőktől is kapok rendesen - lenézést, gúnyt, megvetést. Ahogy említetted, a munkaerőpiacon is hátrányosabb helyzetbe kerülhet egy ilyen nő. Egészen kicsi korom óta rosszabb bánásmódban részesülök emiatt. Persze, hogy frusztrált vagyok, és ez látszik az amúgy is kegyetlen ronda arcomon is...
2019. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!