Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik feladták az ismerkedést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik feladták az ismerkedést, tarskeresest, azok, hogyan birkóznak meg az állandó magannyal?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 21:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#9


Aki csak 5-10 kilóval több, mint kellene az meg még nem számít kövérnek.

2019. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

@III.Edricus Anxious


Szerintem felesleges erről beszélni, mert úgyis találnál mindenre valami kifogást.


Tégy, ahogy jónak látsz.

2019. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
21%

#12


Vagyis nem tudsz semmi opciót te sem, csak jól hangzott, hogy igen.


Az a haverod pedig tuti nem volt kövér, mert akkor tuti nem lett volna senkije, tudom, mert én láthatatlannak számítok emiatt, és hiába a heti 2 futópadozás, nem hiszem, hogy eredménye lesz. Többre meg nem futja így is a havi utolsó ötezrem megy rá, már tartalékom sincs.


Utálok csóró lenni, de ezt már örökre megszívtam.

2019. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Tessék, előző, itt az opció:


[link]

2019. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokat csalódtam már az emberekben, szóval eljutottam arra a szintre, hogy nem akarom már semmilyen hazuggal megosztani az èletemet. Nem èrdemlik meg. Inkább a cèljaimra, munkàmra fordítom azt az időt, amit eddig elb..sztam idiótákra. Ez több erőt ad. Nem mondom, hogy nem rossz látni, néha egy-egy párt, de gyorsan elhesegetem a gondolatot és eszembe jut, nekem mik a terveim a közel jövőre karrier terén például. Akkor a legrosszabb érzés az egész, amikor valami nagyon gázos lányt/srácot látsz szerelmesen és eszedbe jut, hogy bszki én azért jobban nézek ki és még sem kellek (eléggé). Tudom nem csak a külső számít, de ugyanez igaz a hisztis pcsákra, akiket a tenyerükön hordoznak a férfiak, pedig elviselhetetlenek lehetnek...
2019. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

Aki feladta az már jól!

Csak az szenved aki még reménykedik!


Én 20 éve feladtam de még mindig a sirógörcs kerülget amikor meglátok egy kedves lányt, vagy egy szép párt.


Szerintem ezt nem lehet igazán soha feldolgozni.

Csak ha valamivel lekötöd magad, mondjuk drog vagy pia.

2019. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Mikor hogy... Vannak napok, időszakok, amikor elég nyomorultul érzem magam. Máskor meg mondjuk bepillantást nyerek egy-egy kapcsolatba, és eszembe jut, hogy "kell ez nekem?!", aztán valamiféle megkönnyebbülést érzek. Nincs egymás idegeire menés, konfliktushegyek vagy lakótársivá/testvérivé hűlt (átalakult) viszony. Nincs megfelelési kényszer. Ha ezekre gondolok, mindig könnyebb egy kicsit. Nyilván sokszor előjönnek olyan "nincs"-ek, amik fájnak... az nehéz. Megbékélni sosem fogok igazán a helyzetemmel, csak lemondóan beletörődni tudok.
2019. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17-es, ezt olyan szépen fogalmaztad meg, hogy teljesen átéreztem. Biztosan remek ember vagy, aki megérdemli, hogy így vagy úgy, de boldog legyen.


Nehéz dolog a magány. Sokan inkább belemenekülnek egy rossz kapcsolatba, csak hogy elkerüljék.

2019. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

A 17-esben nem remek ember, hiszen beletörődött a sorsába.


Egy lúzer, a fiataloknak elrettentő példa, nehogy ilyenné váljanak.

2019. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy feladom, de honnan jön a magány??

Attól, hogy egyedülálló vagyok, még vannak rokonaim, barátaim. Nem leszek magányos. Én még teljesen egyedül sem leszek magányos, feltalálom magam.


És attól függetlenül, hogy nem erőltettem az ismerkedést, még nyitott maradtam az ismerkedésre. Lett is kapcsolatom tökvéletlenül.

2019. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!