Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes magasabb nőknek próbálkozom ha csak 162 cm vagyok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Neked már nem is jó 150-160 cm magas lány?
2019. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Ne. De tényleg. Röhejes mikor egy csaj magasabb mint egy pasi.
2019. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
A legtöbb nő valóban azt szereti, ha a férfi magasabb nála. De próbálkozni mindig lehet, hátha belebotlasz olyanba, akit nem zavar, hogy alacsonyabb vagy nála.
2019. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem érdemes, az én szememben nagyon bátornak és életigenlőnek tűnnek azok az emberek akik nagy -kor, -súly, -magasságkülönbséggel belevágnak egy kapcsolatba.
2019. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

162 centisként igazából csak magasabb nővel tudsz kezdeni, mert nagyon kevés az alacsony nő és hidd el előttük esik hasra az összes sorstársad... Valamelyikük mindig nyerőbb nálad.



Szomorú és igazságtalan, de ez van.

2019. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lazy Lover ***** válasza:
17%
még alacsonyoknál se érdemes.... max 30 feletti elvált anyukáknál már nem gáz ha a pasi alacsony
2019. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

#4 nagyon igaza van.


Ha ehhez van bátorságod akkor igazi tuti csávó vagy.


Amúgy mindegy a méret én pl 182cm vagyok, de le se szrják, senkit nem érdekelek. Sokkal fontosabb dolgok számitanak.

2019. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Igen.


Pénz és pénisz kell a nőknek.


Vagy szerinted a sok csóró, 180+ -os férfi, mind modellekkel jár, csak mert magas?

2019. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Pár centi plusz mínusz nem számít, 180 centi mellé úgysem hordok magassarkút. Viszont majd' 20 centi különbség eléggé zavaró lenne, nem hiszem el, hogy téged nem zavarna, ha a nő egy fejjel magasabb lenne nálad...
2019. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy a legtöbb alacsony tényleg egyedül marad, hiába vannak szép számmal pozitív példák, az alacsony és cingár férfiak akiket ismerek - tényleg azt az életet élik amit a gyakoris legendárium tart róluk, hogy kisfiú hatást keltenek (még bajusszal-szakállal és őszen is, szőrős alkarral stb.) és többségük az a tipikus magát vidámnak mutatni próbáló, de belül súlyos komplexusoktól gyötrődő kis gonosz törpe, akiken a világ sosem fog segíteni, mert vagy nem veszik észre, vagy "na tűnnyé innen törpe, neked nem osztottak lapot HAHAHAH".


Nőknél maximum jóbarát szintet érnek el, és a "gonosz törpe főnök" szint se olyan gyakori, mert ahhoz kell egy torz lelkület, ami azért a legtöbbjüknek nincs, mert alapvbetően olyanok, mint bárki más, csak nyomorgatják őket.


Én ezt látom a többségükön. Vannak akiknek szerencséjük van, vagy teljesen immúnisak a világ véleményére, de nem ez az átlag.


Írom ezt 188 magasként, úgy, hogy a törpék többsége utál, életemhez nevetséges fantáziákat társítanak, holott magas és kövér embereként, ugyanolyan szar nekem is, semmivel sem jobb.

2019. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!