Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőtársaim! Ti is észrevettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Ti is észrevettétek azt a jelenséget, hogy csúnya és átlagos férfiak jóképűnek hiszik magukat?

Figyelt kérdés

Gyakori eset.

Mi lehet az oka?


Férfiak, ti jóképűnek hiszitek magatokat?



2019. aug. 2. 22:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Rengeteg nő is van ezzel így. Fennhordja az orrát, hogy ő szép, mert vékony. Pedig a szívószál combjaival inkább viccesnek hat. (32/F)
2019. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

"Hol jobb az, ha uniformizáljuk a világot? Mindenki gyúrjon, növesszen trendi szakállat, tetováltassa magát össze, legyen domináns? Mi van akkor, ha egyszerűen csak önmaga akar lenni, és azt szeretné ha önmagáért szeretnének?"


Haha, szerintem pont arról ír a kérdező, hogy kipattintott, tetkós, trendiszakállasok hiszik magukat hudeszépnek ezektől. Vagy kicsit fúj magára parfümöt éshudejóképű, vagy azt hiszi ott van mellette a kocsi vagy a haveri kör, aztán hudejóképű lett. Kinek mi.

De a nők nagy része csak egy egészségesen funkcionáló, egészséges és

nem túlzott izomzattal és némi aggyal rendelkező genetikailag viszonylag helyes pasira vágyik. (Persze kinek mi a helyes)

2020. máj. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Trsh ***** válasza:
70%
12/12 Nem értek veled egyet , ugyanis a nők kérdés nélkül szétteszik a lábukat a 180+ os, túlságosan “izmos”, lehetőleg bunkó férfiaknak. Az kamu duma, hogy nem ...max csak nem tud róla az aktuális párja , és a háta mögött ... szét magát . Nincs kivétel ,minden nő ilyen.
2020. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én jóképűnek hiszem magam, pedig 50 éves vagyok. :)
2020. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de a jóképű önmagában mire elég? Én az átlagnál jobban nézek ki egy fokkal, pedig az ég világon semmit sem csinálok magammal, nem költök trendi ruhákra. Viszont van feleségem, családom, kiváló munkahelyem, pénzügyi eszközeim, műhelyem, szerszámaim, gépeim, autóim, ingatlanjaim stb. Elmondhatom hogy stabil az egzisztenciám, az önbizalmamat a saját teljesítményemre alapoztam mindig is. Akkor most én a mai mérce szerint hol állok?


A kérdés prózai volt... :)

2020. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
15: Inkább az a fura, hogy ma "eszközeim, autóim" kell a nőknek, és teljesen mindegy, hogy a másiknak esetleg egy hangszere annyiba kerül, mint egy használtautó. Az nem "trendi", nem "bakancslistás" dolog. Valahogy ez a zavaró, hogy mintha mindenkinek ugyanazokkal a dolgokkal kellene rendelkeznie, ugyanúgy kinéznie, ugyanazt mondania és ugyanúgy élnie, mint mindenki más. Különben jön a "nincs kocsid? degáááz" és hasonló duma.
2020. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

13 Én az ilyeneket marhára meg bírtam sérteni, valahogy tehetségem van hozzá. Úgy kifordultak önmagukból hogy nézni is fura volt, hogy valakinek nem hozzájuk volt kedve. Bocsi lufik de a szálkás izmok egy csomó nőnek jobban bejönnek. Az meg hogy éppen 170 vagy 180 plusz, az elhanyagolható a többi tulajdonság mellett.

Egyébként pontosan ahogy a 15 mondja, nem csinál semmit, genetikailag olyan amilyen. Többet számít a genetikai arcforma, felépítés, mint a kor, a lufi izmok, és a többi rátett dolog, mert a genetika alapján találják meg egymást a párok.

2020. júl. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%
16. Értem én, de alantas nőkre nem kell egy percet sem fordítani. Itt sokan fordítva nézik a rajzot. Attól hogy valaki nőnek született, egy picivel sem ért többet mint egy férfi. Igazából egyetlen dologért megy a harc, az pedig a szex. Ha kitörölnénk a szexualitást az emberiségből, akkor lenne csak nagy pofára esés a nőknél.
2020. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Elmondom a nagy titkot , amig nem tudjak , hogy rondak/kozepszeruek , addig sokkal nagyobb az onbizalmuk , ha kicsi az onbizalmad , akkor pedig rohadt nehez elhivni egy lanyt, aki tetszik valahova , en tudom , hogy kozepszeru vagyok es rosszabb , mintha nem tudnam😂
2020. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!