Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet rájönni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet rájönni hogy golddiggerről van szó, hogy lehet elkerülni az ilyen nőket?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarok ilyen nővel összejönni akinek az egzisztencia nagyon fontos, szeretem a puritán nőket
2019. aug. 4. 18:09
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
10. Ez nagyon sok pénz, másnak ennyije sincs, eléggé spórolos vagyok... Ezt is simán ki lehet zsákmányolni
2019. aug. 4. 18:22
 12/36 anonim ***** válasza:
76%
én bukom a gazdagokra, de te nem vagy az.
2019. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
95%
2 milla...egy golddigger annyit egy nap elkölt táskára. Neked nincs félnivalód.
2019. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%
Ne félj. Ha garasoskodó vagy tuti elkerülnek. De a nők nagyobbik hányada is. Én se vagyok az a rongyrázós típus de a párizsi vajaskenyérel csak mert az az olcsó kicsit kevés. Nekem abból amit írtál kb ez jön le. Én kényelmesen élek egy kaki fizetésből és így is a fizetésem egyharmadát el tudom rakni majdnem minden hónapban. Ennél visszafogottabban nem szívesen élnék pedig aranyásó nagyon nem vagyok. Az pedig nettó butaság hogy azzal lehet operálni hogy közlöd hogy a nő helye a konyhában van még véletlenül se fogadd meg.
2019. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Én a fizetésem majdnem egész elteszem már öt éven át
2019. aug. 4. 18:35
 16/36 anonim ***** válasza:
33%

Csinald azt amit velem csinalt egy pasi egy randin.

Javasolt egy kis ettermet, mondvan, hogy ott jo a kaja. Elmentunk. A pultnal kellett megrendelni a kajat.

Odament. Visszajott, kozolte, hogy o rendelt maganak, szoval akkor menjek en is es rendeljek magamnak.

2019. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi, két millával nem kell félned. Nekem nincsen ennyim, de ismerek aranyásó nőt, kérlek szépen ő egy pillantásból felméri a férfit. Olyan élettársa van, akinek pl. vitorláshajója is van és old timer autói.

Nekem ez felfoghatatlan, neki ez a minimum.

2019. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
68%
Ja az elsőnek üzenem, hogy az aranyásó csaj imád főzni. Az a hobbija.
2019. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%

Exem munkanelküli volt mikor összejöttünk de kiment külföldre es a hirtelen aranyeletben kitalalta hogy biztos azert irok olyat ha baja van hogy kitartas hogy minel többet hozzon Nekem haza es lenyuljam, amikor itthon segitettem neki munkat keresni ezt ismetelten kikialtotta ram, en lettem a szemeben hirtelen a goldigger. Egyszer ugy megemlitettem neki hogy az amugy megvan, hogy munkanelküli voltal mikor összejöttem veled?


Masik sracbol elegem lett hogy mindig be kell basarolni miatta annyit eszik, szova tettem es elkezdett bele adni felesbe, de szoval ..Miatta vasraoltunk be eleve szoval ezzel a gelezessel is minuszra jöttem ki, mellette rosszabbul eltem anyagilag mint nelküle,(rezsibe sem adott soha), es megint ki lettem goldiggernek kiàltva.



Ezzel csak annyit akarok hogy aki egy kicsit kezdi felteni a penzet, (plane a sajat parjatol..vagy gyerekei anyjatol )az mar mindenkiben goldiggert fog làtni. A kerdezö is azt fog latni mindenkiben.

2019. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
80%
*felezèssel is minuszra jöttem ki
2019. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!