Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet rájönni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet rájönni hogy golddiggerről van szó, hogy lehet elkerülni az ilyen nőket?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarok ilyen nővel összejönni akinek az egzisztencia nagyon fontos, szeretem a puritán nőket
2019. aug. 4. 18:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Ti hol dolgoztok válaszolók, miből éltek, hogy képesek vagytok kevésnek nevezni 2 millió ft-ot? Itt a gyakori kérdéseken multimilliárdosok írogatják a válaszokat, vagy mi?...
2019. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Ja :D multimiliardosok!
2019. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
35%
Ne félj a gold diggerektől, nem fognak megtalálni!
2019. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
67%

5 éve elteszed majdnem az egész fizudat és 2 milla van a számládon. Elég jó voltam matekból és pénzügyi területen dolgozom, szóval kimondom a nyilvánvalót:


Neked nincs félnivalód, nem vagy gazdag, szóval a "gold diggerek" messzire el fognak kerülni. :D azt hittem tízmillióid vannak és azt félted ennyire, de az a sz@ros 2 millió még egy hitel önerejének sem elég.


Nyugodj meg szépen! :D

2019. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
74%
:) :) Szerintem te trollkodsz! 2 millio kb. Semmi, 2 főre egy jobb 2 hetes nyaralás kerül ennyibe.
2019. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
68%

#31


2 millió forint nem kevés pénz. De egy golddiggerhez igen. Ők olyan pasikat keresnek, akik havonta keresnek minimum ennyit. Vagy naponta :D

2019. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!