Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem taszít ennyire ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszít ennyire ez a lány és találom ilyen csúnyának, főleg smink nélkül vagy én válogatok nagyon?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 4. 20:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

#10


Mondjuk igen, bár azokat a kérdéseket nem számítom bele, ahol a kérdező önmagát promózza és hatalmasnagy hanggal indítja a kérdést.


De a többinél is gyakori, bár szerintem nem is ez a gyakori, hanem a "tesitanárkodás" - amikor rögtön mindenki genetika, anatómia és dietetika docense lesz és megy az okoskodás. Bár ezt nem csak nők képei alatt csinálják lásd a múltkor Gegi esetét, de mindig megjelennek férfiak képei alatt is okoskodni.


Bár érdekes lenne, ha a gyakorin a nicknevet vállalni kellene - akkor lebuknának páran, hogy csak fikázni járnak be.

2019. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

# 11 Az önpromózást én se számítom bele, azt megértem, ha lehúzzák.

De azt se hinném, hogy a többi kérdésnél direkt fikáznak. Elszálltak az igények, aztán panaszkodnak, hogy nem érnek fel ahhoz, aki kellene nekik.

2019. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

#12


Az igények mindkét nemnél elszálltak, csak itt gyakorin a férfiaknál tűnik fel jobban. Ha ez valami "női oldal" lenne, akkor a nőknél tűnne fel, de a gyakorin férfi sokkal több van - mármint aktív.


Én személy szerint a médiát okolom, lásd bármelyik sorozat, minden férfi és nő tökéletes, irracionális elvárásokat állítva fel. Még az okosabbja rájön, hogy "ez egy baromság", a birkábbak nem fogják fel, hogy a sztori szerint 35 éves nőt és a 40 éves férfit 25-26 éves nő és 35 éves férfi játssza akik ráadásul úsznak a pénzben és órákig díszítik őket a felvételre...


Az idősebbeknél meg botox, plasztika, "gyúrni" meg van idő és pénz, ha más dolguk nincs, nem kell műszakba járni vagy ilyesmi. Van ilyen nőismerősöm (rokon) 45 körül van, sokkal fiatalabbnak tűnik - titka? sosem dolgozott, random műtétek, gazdag férj (aki amúgy egy soviniszta bunkó, egyszer kellett vele találkozni, de te jó ég... Ez hogy került oda ahová?)

2019. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
f aszom belinkelhetted volna onnantól is, hogy pont benne legyen a sminktelen arca, és ne kelljen egymilliót kattintani. Egyébként semmi baj nincs a csajjal.
2019. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
37%
Édes mindegy, hogy neked csúnya-e vagy sem. Az viszont bizonyított tény, hogy az ilyen - szerinted ronda, szerintem nem - csajok is bőven átlagfeletti magas, helyes, tanult pasikkal vannak kapcsolatban. Ha te ezt a szintet nem éred el, akkor végülis baromira mindegy, hogy szerinted csúnya vagy sem, ígyse-úgyse járna veled. Amúgy szvsz kicsivel átlag feletti a lány és kifejezetten szimpatikus. Fél életemet odaadnám őérte, ha viszonozná a szerelmet.
2019. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg nagyon szép. Nő vagyok.
2019. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
Uh ettől a nőtől ver a víz, évekkel ezelőtt jött szembe egy yt videoja és már akkor teljesen kivoltam, hogy milyen ronda, irritáló egy ember. Rettenetes, Viszkok Fruzsi meg a párja, bottal nem piszkálnám egyiket sem.
2019. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%
K__rva jó nő... Még hogy taszító... Élőben 100X vonzóbb egy csaj smink nélkül egyébként, bárcsak a többi csaj se sminkelne (már aki nem kirívóan csúnya bőrű, de az meg menjen akkor bőrgyógyászhoz).
2019. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
Krisztus teste, ha ez a csaj ronda akkor én már a béka hányás alatti kategória vagyok...
2019. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Ramos ökle ***** válasza:
20%
A 72%-os, mindenkit lepontozó nem a pocokfejű csaj egy másik kérdésből? :D
2019. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!