Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri csúnya férfiként szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri csúnya férfiként szép nővel járni?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel szerintem összeillünk, hasonló dolgok érdekelnek, el tudunk beszélgetni, és ez eddig rendben is van. De ő egy nagyon szép nő, nagyon sokan udvarolnak neki, én meg csak egy ronda ember vagyok. Állandóan féltékeny lennék, nem vagyok hozzá való semmire nem tartom magam. Viszont tényleg összeillünk, kedves velem, bejövünk egymásnak, és lenne velem. Mit tegyek, mit érdemes tenni?

2019. aug. 4. 22:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én senki értékét nem határozgatom meg. Csak a sajátom.
2019. aug. 5. 02:06
 22/26 A kérdező kommentje:
Egy ideje ignorál, így járnak a rondák.
2019. aug. 7. 02:48
 23/26 anonim ***** válasza:

Bolond vagy ha kihagyod.

Az én páromat is óvva intették tőlem.

Azért mert valaki szép ugyanúgy megkapja a maga előítéletét....

Szerintem ha ismered a jellemét és tudod nem bántana meg, hagyd a francba a sztereotípiákat és menj a szíved után!

2019. aug. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Barnabas333 ***** válasza:
Ha így álltam volna hozzá nem lett volna annyi nőm. Csak annyi, hogy ha esetleg vége lesz ne törj össze nagyon, de mindenképpen próbáld meg...
2019. aug. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Persze hogy ignorál, elphaszkodtad.
2019. aug. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot: neked nem a külsőddel van gond ( pláne hogy írtad, bejöttetek egymásnak (hahóóóóó!))


Viszont amit itt leműveltél vergődést azt max egy csajtól tudnám elviselni, hogy így vergődjön az önbizalomhiányban meg itt picsogjon, hogy "jajj mit tegyek, jajj hát bejövök egy bomba csajnak jujj, én meg itt dilemmázzok meg xar se vagyok".


Elárulom:

- A páromnak a saját haverjai mondogatták nem egyszer, hogy "ligáján felül sikerült választania", meg mekkora főnyeremény vagyok, meg alapból, hogy "jobb vagyok" nála - mármint külsőre.

Az én párom nem külyökképű, nem helyes ( objektív mércével nézve), sőt.. Maximum átlagos, vagy másnak csúnyácska pasi.

-Ráadásul,amikor összejöttünk alig volt 70 kiló ( 10 centit ráver a magasságodra, szóval kb kb ugyanolyan vékony volt!)


- De tetszett nagyon 2 srác is már, akik vékonyak voltak, az egyik ugyanilyen kölyökképű.


Viszont egyikkel sem jöttem össze, csak a barátommal.

Méghozzá azért, mert egyedül a barátomban volt meg az a magabiztosság, hogy még úgy is el mert hívni, ha remegve tette meg és félt. A másik 2-nek is tetszettem, de ők sosem mertek kezdeményezni, holott még több "jelet"kaptak tőlem mint a párom anno..


Egy férfi ne rinyáljon és picsogjon, hanem legyen magabiztos, mert az vonzó minden nőnek. Kár tagadni..

Én megértem, ha valaki gátlásos, én is sokáig az voltam, de ember, fejlődjél, ha tudod hogy van hibád.. ÉS ez nem kos hiba. Nekem itt kezdődik egy férfi, hogy össze tudja szedni a tökeit, én is megtenném, ha arról lenne szó, még nőként is.


Az meg vicc, hogy valaki olyan szinten rinyagép és gátlásos legyen, hogy ráadásul úgy rinyál a feni szitun, hogy tudja, hogy kölcsönös volt a vonzalom..


Egy csomó pasi csajozik sikeresen, pusztán azért, mert magabiztosak, jó a dumájuk, humorosak, és teszem azt nem suttyó proli módon csinálják. És nem néznek ki jól.


De ezt a pasik egy része tudja, a másik része nem.

2019. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!