Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri csúnya férfiként szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri csúnya férfiként szép nővel járni?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel szerintem összeillünk, hasonló dolgok érdekelnek, el tudunk beszélgetni, és ez eddig rendben is van. De ő egy nagyon szép nő, nagyon sokan udvarolnak neki, én meg csak egy ronda ember vagyok. Állandóan féltékeny lennék, nem vagyok hozzá való semmire nem tartom magam. Viszont tényleg összeillünk, kedves velem, bejövünk egymásnak, és lenne velem. Mit tegyek, mit érdemes tenni?

2019. aug. 4. 22:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyes lehetsz csak nem tudsz róla, ez így szokott lenni. A nőnek is tetszel, és vékony vagy kölyökképű, tehát helyes. Azért kötnek beléd sokan mert irigykednek. 90 % helyes vagy. Nyugodtan jöjjetek össze.
2019. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot. Azt mondod, nem tartok elég jóképűnek magad, erre most itt egy neked is tetsző szép nő, akinek bejössz és te gondolkozol azon, hogy elfogadd-e? Mi van veled, ember? Tudod, hány hasonló pasi cserélne veled? Másokat köpsz le azzal, ha nem fogadod el!
2019. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

#9


Egy hétig lennél kövér, utána örömödben sírnál mikor visszakapod az eredeti állapotot. Vékonyság a nők kedvence, utána jön az izmosság majd a normál alkat, és utána a lélektani vonal alatt a többi :D


Én már csak érzem...

2019. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Értem, igaz, inkább megpróbálkozom, nem hagyom ki. De fura amúgy, hogy ezt mondod, mindig azt szokták mondani, hogy a vékony ember nem férfi, semmibe veszik őket.
2019. aug. 4. 23:21
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Csak irogysegbol mondjak,noknek is. Ne vedd fel.


Elso a sportos utana az atlagos utana a vékony utana a koverebb.

De ha olyan belső tulajdonsaggal rendwlkezuk ami jó akkor valtozhat a sorrend.

En se hittem,de volt olyan h molettesebb pasik jól voltak az agyban,csak lestem...

2019. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%
De jó, hogy megint egy konkrétumok nélküli kérdés. Mennyire vagy vékony és milyen magassághoz? Mert baromi nagy különbség van egy 170/63-as nyüzüge, nyikhaj alkat és egy 185/75-ös szálkás vékony alkat között. Mindkettő ugyanolyan BMI értéket jelent, mégis az utóbbi sokkal vonzóbb és a puszta tömeg miatt sokkal férfiasabb is.
2019. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
178 cm, és 62 kg :(
2019. aug. 4. 23:40
 18/26 anonim ***** válasza:
53%
Sokba fog kerülni, majd a végén elválik. :D
2019. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy ronda. Kölyökképűekre nem mondják.
2019. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
Inkább azzal van baj, hogy egy csúnyább nőt nem szánnál, amiért csak veled kell beérnie, mert a szemedben kevesebbet ér, mint egy top pina.
2019. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!