Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos vonzó nők valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos vonzó nők valóban nem szoktak hozzá a visszautasításhoz?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy csinos nőnek mondott vonzó nővel. Valóban nem volt csúnya, szép vékony test, szép egyenes dús haj, szolid szép smink stb. Valóban ilyen szebb lány volt mint az átlag akik az utcán sétálnak. Viszont borzasztóan a magasan járt, elég beképzelt volt, olyan igazi királykisasszony típus, ez engem nagyon idegesített így egyik randin megmondtam kulturáltan hogy csinos vagy de úgy érzem nem egymást keressük.

Hát erre teljesen kakadt, hogy nem vagyok normális, más férfi két kezét összetenné és hogy meleg vagyok vagy mi, meg hogy őt nem nagyon utasították vissza és hogy soha nem fogok ilyen nőt találni stb......


2019. aug. 6. 07:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

#10 Rengeteg csúnya nőt látok párral. A csúnya nőknek is minden ujjukra jut egy rajongó, ha normálisak. Utóbbi fontosabb, mint a szépség, mert szép nő minden bokorban akad, normális viszont nagyon kevés van. Nálad sem a szépség az, ami leginkább hiányzik.

Az meg, hogy nem a külsejük miatt tetszettek, mese habbal. Ti nők egy külsőre vonzó férfit belsőre is tökéletesnek hisztek, függetlenül attól, hogy valójában milyen.

2019. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Normális vagyok, nem én akarok úgy tenni, mintha jobban ismerném az egész másik nemet... Komolyan, megengeded, hogy azt lássak helyesnek, illetve csúnyának, akiről én úgy gondolom, hogy az? Hagy tudjam már jobban, hogy képes vagyok-e beleszeretni valakibe a belsője alapján... És különben is, miért hinnénk tökéletesnek valakit, aki nem az? Még akikről beszéltem, hiába szerettem őket, nyilván nem tökéletesek, sőt, az egyik nagyon nem az, pont hogy az ellentéte... Amelyik külsőre is tetszett, az se volt közel se tökéletes, nem vagyok idióta... Ne magadból indulj ki, én nem vagyok felszínes.
2019. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha normális lennél, a külsődtől függetlenül sorban állnának nálad a férfiak, mert a normális nő ritka, mint a fehér holló.

Ti nők alapból a férfiak legjobban kinéző 10%-át tekintitek férfinak, ezért amit írsz, az valójában azt jelenti, hogy az illető ennek a 10%-nak az alján volt, tehát nem a férfiak 99%-ánál néz ki jobban, csak a 90%-ánál.

2019. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jézusom, te hallod magad? Hallod, ember, te nagyon beteg vagy, szerintem ezen már nem lehet segíteni, de azért keress fel egy pszichológust, hátha. Ekkora f..aszságra egyszerűen képtelenség normálisan reagálni.
2019. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, ezért nincs pasid.
2019. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!