Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egoista a fiúk többsége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egoista a fiúk többsége? Miért nem kérdez vissza, vagy akar megismerni?

Figyelt kérdés

Pártalálás-párkeresési problémám, hogy eddig 10 esetből 9 srác, aki többet akart volna barátságnál, egyöntetűen csak magáról beszélt , és még ha felőlem kérdezett is, a tekintete egyből elvándorolt, nem reagált semmit, vagy szimplán visszaterelte magára a beszélgetést. Teszem azt, kitárgyaltuk az ő fél életét, az exeit, és ő még azt sem kérdezte meg,mit dolgozom, van e testvérem, és stb alap dolgokat. Ez már az ismerkedés elején van , tehát még csak arra sem tudom fogni, hogy biztosan unalmas vagyok :D

Szóval egyszerűen nem értem. Ha valakitől többet szeretnék, pláne komoly kapcsolatot, nem cél a megismerés?

A srácok nagy többségénél ezt tapasztalom. Miért van ez? Csak én futok bele ilyen helyzetekbe, vagy tényleg ritkul a lovagiasság ,előzékenység, udvariasság, és tűnik el a másik iránti valódi (!) érdeklődés? Vagy az én hibám lenne ?

21/L



2019. aug. 7. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg a legnagyképűbbek közül választasz mindig pasit. Aztán meg csodálkozol hogy egoista a srác.
2019. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek nagy részét nem tanították meg iskolában, de leginkább otthon kommunikálni. Másrészről én ezt fordítva tapasztalom. A nők nagy része kommunikációs zsákutca, ha pedig beszél, akkor folyamatosan hülyeségeket fecseg, felszínes témákban. Ritka az aki érdekes, ezt megfelelően demonstrálja és proaktív módon kommunikál egy férfival. 31F
2019. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Legnagyképűbbek? Ez nem választás kérdése, hanem esély adása - mert nem mindegyiküket “én választottam”, hanem ők találnak meg.
2019. aug. 7. 17:48
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg egy csomószor azért koptattak le, mert túl sokat kérdeztem tőlük, mert „needy”-nek tűntem. A nőknek meg ugye a határozott, magabiztos férfiak kellenek. És emiatt sok férfinak kifizetődőbb egoistának lenni, mert az dominanciát sugall, mintsem érdeklődőnek és tapadósnak, mert azt gyengeségnek könyvelik el. Ennyi.
2019. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Rockarc ***** válasza:
100%

21 eves letedre mar osszeszedetebben gondolkozol, mint a ferfiak 80%-a. Itt van a kutya elasva. Nem veled van a baj. Nehez lesz megtalalni, aki fel tud noni hozzad. A nok nagy reszenek szinten ez okoz problemat. Ha nem akar megismerni, akkor fejben huzza a strigulat, hogy vajon meg hany randi kell az agynak dolesig?


43F

2019. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!