Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy akármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akármilyen szép és kedvesnek tűnő csajjal találkozom, mindig meglátom benne a cinikus, hátsó szándékot és romlott személyiséget emiatt elvesztem a vonzalmat iránta?

Figyelt kérdés
Mindig kiderül az adott csajra vonatkozóan, hogy csak a magas, jóképű pasikra vágyik, hogy neki baromira számít a másik végzettsége/karrierje, hogy neki ugyanolyan felszínes szokásai vannak, ártatlan kis szende léleknek néz ki, miközben bukik a nagy péniszű pasikkal folytatott szexkapcsolatokra és még sorolhatnám a többit. Hogy bármilyen cukormázas köntösbe burkolt csajról is van szó - aki aranyosan mosolyog a fotózáson és egy szép keleti bölcsességet ír ki egy napraforgó/virág ültetvényben szendén pózolgatós kép alá - mindig előjön belőlük az igazi romlott, erkölcstelen személyiség, ami miatt baromira elvesztik a varázsukat a szememben. És sajnos szinte nincs olyan nő, akire ez ne lenne jellemző. Még azt is megkockáztatom, hogy a kövér, csúnya és visszahúzódó lányok is lelkük mélyén ugyanilyenek csak nincs lehetőségük ezeket a jellemvonásokat kibontakoztatni.

2019. aug. 10. 21:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom ért már olyan csalódás, ami miatt már nem tudsz ugyanúgy tekinteni a nőkre, ahogyan korábban. Én is hasonlóan vagyok egyébként.
2019. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Ismerkedj növényekkel.
2019. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Igazad van! Én már kissé kövér vagyok, és öregecske, de ide nekem a lófarkú herceget!

De most miért? Válogathatok, baxni mindenki akar. Szóval ne hőzöngjél, viríts! Farok, pénztárca, bicepsz...vmit tegyél le, vagy nincs kufirc. :))

2019. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Csendes tóba lakik a béka.

Nőknek is van igényük.

Állatába senkinek se olyan a párja mint amilyet elképzelne magának az ember szerintem nőknél is így van.

Ha szeretnél beszélgetni valakivel írj rám én meghallgatom gondod bajod elítélés nélkül.

Bár csajok terén nekem se áll jól a szénám sajna

2019. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#1: Igen, sajnos azokban csalódtam legjobban, akiktől a legkevésbé vártam volna és már rég elvesztettem a bizalmamat a nőkben. Tényleg igaz, hogy a szimpatikus külső vagy akár a részben megismert személyiség és a valódi személyiség baromira nem korrelál egymással.
2019. aug. 10. 21:54
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem itt veled van gond, te érzed azt hogy nincs elég nagy péniszed, nem vagy elégedett a magasságoddal, csóringernek, sikertelennek érzed magad.

Azt meg végképp nem értem, a hölgyek felszínes szokásaival kapcsolatba, hogy megkeveri minden reggel a kakóját jobbra háromszor pontban 7:00-kor? Vagy mi zavar?

2019. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Ilyesmi tapasztalatok miatt mondtam le lányként a barátnőimről. Igen, a kövérebb lányok is ilyenek. Eleinte nem, de mikor már igazán ismeritek egymást, tudnak olyanokat mondani, hogy egyszerűen megundorodom, pedig ez csak barátság.
2019. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Azért van ez, mert jó emberismerő vagy. Az emberek többsége nem az, szóval simán megeszik éveken át a cukormázat. Nem véletlenül jönnek a kérdések, amik arról szólnak, hogy az illető nem volt olyan, amilyen... pedig de.

A többség (férfiak és nők egyaránt) önző érdekember. A különbség annyi, hogy a férfiak között többen vállalják, hogy mondjuk parasztok, a nőknél viszont többen próbálnak egy társadalmilag elfogadott és tökéletesnek látszó képet kialakítani magukról.

2019. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Mi az hogy paraszt?! A nőknek is van igénye. A szolid külső és belső nem jelent semmit, mint ahogy férfiban sem. A szép az szép, a jó az jó, a nagy az nagy. Vannak standartok amiknek meg kell felelni. Aki nem tud, az így járt.

Nyígjatok tovább, egészségetekre!

2019. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, de azért te is szép, és kedves csajt akarsz, de a szemére veted, hogy ő meg a jóképű pasikra bukik. WTF?
2019. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!