Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A hiányzik belőlem a férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hiányzik belőlem a férfias vadászösztön akkor nem lesz sose barátnőm?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szerető társat, aki mellé hozzábújhatok, akit szeretek, viszont abszolút hiányzik belőlem az hogy kezdeményezzek a férfias vadászösztön elég nőies vagyok ezen a téren, mert azt várom hogy a nő kezdeményezzen udvaroljon, az sem lenne baj nekem ha virágot ő hozná...... ilyen vagyok tényleg rosszul vagyok hányinger kerülget az a tudat hogy esetleg nekem kell kezdeményezni egyébként rendkívül csúnya férfinak mondanak amin próbálok javítani de nem vagyok elhízva
2019. aug. 12. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt kicsit túltoltad.
2019. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Trollkérdés vagy látens meleg vagy.
2019. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Nem nem troll kérdés de a látens melegségről sokszor elgondolkoztam mert valóban valamilyen szinten vágyok egy udvarlása de a férfiak nem vonzanak így is valóban látens meleg lennék
2019. aug. 12. 10:12
 4/7 Hellmano ***** válasza:
Akkor neked egy határozott csaj kell, aki viseli helyetted a nadrágot. Irányít stb. vannak ilyen muja "férfiak2 amúgy, akik tényleg ezt igénylik nem fura. Emiatt nem hinném, hogy meleg hajlamaid lennének csak nálad fordítva működnek a dolgok. Nehéz lesz így társat találnod, talán olyan oldalakon kellene, ahol vannak erős, irányító típusú nők. Mondjuk ezek lehet a sarokba is állítanak illetve szex közben megkínoznak, de ez van.
2019. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Igen az ilyen nők jönnek be nagyon is, de sok ilyen nő van? Ti mit tapasztaltak mert Én elég keveset látok de lehet hogy csak én nem találkozok ilyen nőkkel
2019. aug. 12. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress olyan csajt, aki férfinek akarja magát érezni melletted!
2019. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már túlzás. Én se voltam-vagyok ilyen "hű de nagyon mintaférfi", de ez a másik véglet amiről te írsz.


Szokás szerint az arany középút a nyerő. Mint mindig.

2019. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!