Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy hipnózissal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy hipnózissal és önszuggesztióval kitörhetek az incelségből és lúzerségből?

Figyelt kérdés

Itt található egy grafikon amely nagyjából mutatja, hogy az elsődleges preferenciák milyen mértékben oszlanak meg a két nemnél amikor partnert keresnek:

[link]

(mielőtt valaki belekötni, hogy miért nem fedi le a teljes valóságot ez, a válasz erre az, hogy azért mert a társadalomra kényszerített monogámia átírja ezt)


Magamat objektíven a férfiak alsó 50-60%-ba teszem. Alapvetően nem nézek ki rosszul, meg sportos is vagyok, bunkó sem vagyok és félős sem. De mivel csak 22 éves vagyok és az átlagnál csóróbb ezért ez önmagában már elég ahhoz, hogy nagyon leessen a szexuálpiaci értékem.


A táblázatból meg kiderül, hogy nekem nagyjából a nők alsó 10%-nál (legnagyobb jóindulattal 15%-nál) lenne csak érdemleges esélyem.

Bevallom nem voltam eddig sem túlságosan válogatós, de én úgy kb a nők felső 70-80%-val jönnék csak össze. Ehhez pedig legalább a férfiak top 25-30%-ba kellene tartozzak. Azaz még messze vagyok attól a szinttől, hogy partnert tudjak találni magamnak (bár megjegyzem ebbe nem törődök bele, mivel nap mint nap küzdök, hogy fölfelé jussak).


Ez pedig azt jelenti, hogy nekem kizárólag a nőknek az a csoportja juthat csak, akiknek a szexuálpiaci értéke az alsó 10-15%-ban van.

Ide gondolom többnyire a durván elhízott, rendkívül csúnya arcvonású, unfeminim testű és idős nők tartoznak (félre értés ne essék, ettől függetlenül még nem ítélkezem fölöttük, mert emberileg lehetnek értékesek ők is). De a gond az, hogy jelenleg nemigen tudom vonzalmat érezni külsőleg nagyon-nagyon előnytelenül kinéző nők iránt, olyan nők iránt akiknél nekem esélyem lenne.

Legalább is eddig! Ugyanis mi van akkor ha elsajátítom az önhipnózist és agymosom saját magamat, átkódolom az elmémet, addig szuggerálom az agyamat, hogy a végén átprogramozom saját preferenciáimat és elhitetem saját magammal, hogy vonzódom a nők alsó 10-15%-hoz is.


Így végre kitörhetek az incelség szakadékából?



#hipnózis #pszichológia #szuggesztió #elmekontroll #Project MKULTRA #lúzerpasi #önirányítás #neuro programming
2019. aug. 14. 02:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Inkább azzal kellene kezdened, hogy a nőket alapból veled egyenrangú, teljes értékű embernek tekinted. Mert amíg az alap korhadt, addig nem fogsz tudni egy stabil épületet felhúzni rá.
2019. aug. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%
Meg fölhagysz a csőlátásos agymenéseiddel, továbbá a narcizmusodtól is megszabadulsz.
2019. aug. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

#1 / #2


A férfiakat és nőket egyenrangú felekként kezelem, de nem lehet figyelmen kívül hagyni azt, hogy a két nem nem egyforma. Más preferenciák szerint választanak a férfiak és nők is.


Volt már dolgom nárcisztikus személyiségzavarú nővel pontosan tudom az mit jelent. Ha csakugyan nárcisztikus lennék, akkor nem lennék incel és most nem itt gyakoriznék.

2019. aug. 14. 02:35
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Hú vaze! De kimatekoztad. Még egy kicsit számolgatsz és, kiderül, hogy nem is a nőket szereted.
2019. aug. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
28%
Öké, drága, akkor maradj meg továbbra is abban a hitedben, hogy a fő problémád, hogy mások még nem ismerték föl a zsenialitásodat. Csá.
2019. aug. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#4


A nőkhöz vonzódom szexuálisan, ez fix.

Azonban életemben eddig sokkal több férfitól kaptam szexre ajánlatot mint nőtől. Azaz mivel óriási kereslet van minden olyan szexuális partnerre amely iránt a férfiak vonzódnak (ez a tesztoszterin miatt van) ezért ha meleg lennék, akkor a szexuálpiaci hiátus kitöltése miatt biztos, hogy nem lennék incel. De a helyzet az, hogy nem vagyok meleg. És abból kell kereskedni, amink van.

2019. aug. 14. 02:52
 7/35 A kérdező kommentje:

#5


Ilyet sehol nem írtam. Szokás szerint olyanokat adtok a számban, amit sosem mondtam (tipikus gyk). A fő gond mint írtam, hogy nem a férfiak felső 10-20%-ba tartozom. De természetesen ennek megváltoztatása érdekében nap mint nap küzdök. De jelenleg sajnos messze vagyok még ettől.

2019. aug. 14. 02:54
 8/35 anonim ***** válasza:
11%

A probléma ott kezdődik, hogy önbecsülésed a béka segge alatt van!

Másrészt ez a szexuálpszichológiai index mérés egy felesleges viszonyítási alap.

Van egy adott ideálod. Ez a te viszonyítási alapod. Hogy az az ideál legyen neked a jövőbeni társad, neked kell változnod, hogy megfelelj ennek az ideálnak.

2019. aug. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#8


Ezek objektív méréseken alapuló adatok. Én pedig az elmém7önismeretem a tényekhez igazítva próbálom kialakítani.


Változni akarok hidd el. De a változás az nem egyik pillanatról a másikra történik, hanem egy hosszú folyamat. Pl ha nem akarok csóró lenni, akkor (hacsak nem nyerek a lottón vagy ilyesmi) az sem egyik-napról a másikra változik meg, hanem kőkemény munkával és pénzkereséssel tudok csak kitörni abból (ezt már el is kezdtem, most is éppen éjszakai melóból írok).

2019. aug. 14. 03:22
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj! Ha sikerül a randi, akkor azért ne ilyenekről beszélj a csajnak, mert összekarmolja magát.
2019. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!