Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szórakoztató, férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szórakoztató, férfias személyiséged van, jól nézel ki, jól tartod magad, anyagilag rendben vagy, kb hány éves korig van esélyed a 20-25 éves nőknél?

Figyelt kérdés

Anyagilag rendben = Ez sok embernek sok mindent jelent, most nem száz milliókra gondolok, de legalább valaki aki nem hónapról hónapra, fizetéstől fizetésig él. Felhalmozott már valamennyi megtakarítást és jó nettója van, szóval nem csak az extrém gazdag.

A többi dolgot talán nem kell magyarázni.


Nem dugásról van szó, hanem kapcsolatról, családalapításról.


2019. aug. 14. 10:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#8: es meddig lesz mellette a csaj? Nem sokáig.
2019. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A csaj szeretett bele, ő könyörgött neki évekig, hogy váljon el érte a feleségétől. Gondolom sokáig vele marad.

A nők egyszerűen ilyenek, ösztönösen vonzódnak a náluk tapasztaltabb, korosabb, érettebb, nyugodtabb férfiakhoz. Nem is feltétlenül a pénzre mennek, hanem arra hogy "fel tudjanak nézni" egy férfira. És valamiért a sokkal idősebb férfiakra már alapból fel tudnak nézni.

2019. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vennék én arra mérget, hogy sokáig vele marad. Amíg nem jön egy fiatalabb és nem akar családot. Vagy nagyon le nem robban az öreg.
2019. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vennék mérget rá, hogy hamar lepukkan. Egy férfi az sokáig tarthatja jól magát. Indiana Jones is 60 évesen még a saját kezével fojtott meg egy csapat nácit meg ilyenek. Nem úgy mint a nők, hogy 35 fölött már használhatatlanok.
2019. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Fiatalabb vagyok még, 27 éves, de gondolni akarok a jövőre is. Én is a 30-35 évet mondtam volna reálisnak, persze látható, hogy vannak kivételek, amikhez most azt gondolom már sokkal több szerencse is kell. A szüleim közt is 9 év korkülönbség van (apa 32, anya 23 volt amikor megismerkedtek) és jól megvannak 30+ éve.
2019. aug. 30. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!