Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szakítás után a férfi menekül? Hogy élnek az első hetekben, ha ők lépnek ki?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom pár héttel ezelőtt. Sok volt a felhalmozódott problèma, végül ő mondta ki,hogy legyen vége. Érzései elmondása szerint mèg vannak, de besokallt. Mindenhonnan letörölt, írtam neki üzenetet, hogy a holmijaimat szeretném visszakapni,mert nekem rosszabb lenne később, de válaszra se mèltat. Úgy gondolom, hogy, ha semleges lennek neki, akkor simán letudna postán, vagy írna, hogy majd x idő múlva odaadja, mint más exenel. Nincs alapból szükségem rájuk, itt az elv az, ami bánt, hogy gyáva módon lépett ki, pár soros üzenettel, és neki így könnyebb, ha majd mikor úgy tartja kedve, visszaadja, pedig normálisan kértem. Szerintetek megalázó az, ha én megyek értük, és csak elkèrem, megmondom,hogy nekem később jobban fájna látni? Mert hát letörölni tud mindenhonnan, de azt nem adja vissza, de tudom, hogy azért kerül, mert rossz lenne látnia, és nem akar visszaesni, ez a legrosszabb, hogy kibírja! Azt szeretném, hogy neki is fájjon kicsit, ezért gondolom, hogy ha odamennek, és látna, akkor talán nehezebben felejtene, hiszen pontosan ez a célja, annyira bánt, ahogy lezárta.

Illetve létezik az, hogy az első pár hétben az elején a férfiak jól érzik magukat, felszabadultak, és utána kezd hiányozni nekik a volt párjuk? Ilyenkor mindegyik csajozik, vagy nem feltétlenül jár a felejtèssel együtt ez? Olyan furcsa elképzelni róla, hogy, ha szeret, akkor rögtön ez az első dolga, hogy ismerkedjen.


Hogy viselkednek a férfiak szakítás után, ha ők mondják ki, de még vannak érzései, viszont a sok balhé miatt nem tudják folytatni? Gondolom ilyenkor egy nőnek meg kell őriznie a buszkeseget, és nem keresni, azt mutatni, hogy elfogadta, nem sirankozik, csak így van esély arra, hogy megbanja talán a döntését, nem? Szerintem egy nő sem kelt érdeklődést utólag a férfiban, ha azt látják rajta, hogy gyenge, és nem képes talpra állni.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. júl. 23. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Közel 50 kapcsolatom volt, s egy kivételével mindig én léptem tovább. Mégsem tudok általános érvényű választ adni, csak azt tudom elmondani, hogy nálam hogyan történt.

Az első időkben megpróbáltam a grállovag szerepét előadni. Maximálisan korrekt voltam, igyekeztem minél finomabban, a legkisebb sebek hátrahagyásával kihátrálni a liaisonból. Ezt viszont nagyon sok lány bizonytalankodásnak fogta, és azt hitte, van még esélye, ha kicsit erősködik. Ezért aztán később már bekeményítettem, és kerek-perec szakítottam. Igyekeztem megőrizni a jó viszonyt, mindig tudtára adtam a csajnak, hogy nem ő értéktelen, nincs vele semmi baj, csak nem őt kerestem.

Mondjuk akkoriban nem volt faszbuk, meg hasonló nyalánkságok nem volt szükség látványos tiltásokra. Elváltak útjaink, és nem kerestük egymást, csak ha véletlenül találkoztunk, akkor beszélgettünk kicsit.

2017. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel egy ismerősét. Neki még fáj. Túlgondolsz és alullátsz mindent. Lépjetek tovább.
2017. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetőség senkitol elkérni, nem szivlelem a haverjat. Én továbblépni nem tudok jelenleg, csak fáj és dühöt érzek, hogy ennyire önző. Maga a tudat zavar, hogy az meg ott van, és ő dönt errol is.
2017. júl. 23. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mert hát letörölni tud mindenhonnan, de azt nem adja vissza, de tudom, hogy azért kerül, mert rossz lenne látnia, és nem akar visszaesni, ez a legrosszabb, hogy kibírja! Azt szeretném, hogy neki is fájjon kicsit, ezért gondolom, hogy ha odamennek, és látna, akkor talán nehezebben felejtene, hiszen pontosan ez a célja, annyira bánt, ahogy lezárta. "

Miért akarsz a volt párodnak akit "nagyon szerettél" fájdalmat okozni?

2017. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!