Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csókolóznátok olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóznátok olyan nővel, akinek nagyon csúnya a fogsora?

Figyelt kérdés

Rendezetlen, torlódott fogsor

Egészségtelen, sárga fogak mosás ellenére.



2019. aug. 14. 18:03
 1/6 anonim válasza:
Nem. Miért nem segít magán?
2019. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon drága és ő még tanul.
2019. aug. 14. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ohm. Igen.
2019. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Több lányt is ismerek, akiknek csúnya fogsoruk van, sőt, nekik fekete is, és állandóan van barátjuk.

Nekem fogszabim van, és kicsit sárgák, és ugyan szingli vagyok, csókolóztam már.

2019. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alighanem igen. Nem a fogait csókolom, hanem az ajkát!

Ffi

2019. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mosás ellenére is egészségtelen, akkor ott az inputokkal van a gond!!

Kalciumhiány pl? Meg úgy nézz utána, hogy mi lehet a háttérben. Valami van, amit lehet könnyen javítani tudnál.

Illetve fogorvoshoz kell járni sajna. Az egészség mindenképp legyen meg!


Sárgaság nem gond, az természetes. Torlódás meg nem esztétikus persze, de ha bátran mered vállalni magad, önbizalommal telve, akkor az bőven kompenzálni fogja ezt a hibát.


Szóval az első csók nem ezen múlik, vagyis nem ilyen szinten, mint amennyire kisarkítónak hat ebben a kérdésben. De ha rohad a szád, akkor azt lehet érezni, és nem lesz második csók. Tegyél a szájhigiéniádért!

2019. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!