Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ellenszenves sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenszenves sok nő számára a kövér, esetleg nem stílusos férfi?

Figyelt kérdés
Ezeken kívül más meg lehet jó benne.
2019. aug. 16. 08:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%

6-os tipikus kifogásgyártás,hagyjuk már.

Cigire,piára,kólára,chipsre azèrt van pénz ugye?

De adj egy étrendet nekem,átnèzem ingyen neked,leìrom mit mikor egyél.

Kondibérletet is AYCM-al 9900-ért meguszod.


Várom az étrendedet,hogy átnézhessem.

2019. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

#11


Nekem 9900 Forintom sincs, sőt igazából jó ha marad egy ötszázasom hóvégére.


A cukorevést levittem napi egy doboz Smarties-ra és egy 330-as "cukormentes" (állítólag) kólára a munkahelyi szünetben. Ez a kettő még képes arra, hogy elérjem azt a bódult állapotot, hogy kordában tudjam tartani a frusztrációimat az elcseszett életem miatt. Rettegek, hogy egyszer nem fog menni és elszabadul az amit elnyomok. Pedig egyszer nem fog menni és akkor lesz vége annak a status quo-nak ami most van. És az életem jobb már nem lesz, szóval fent kell tartani a status quo-t.



Amúgy ebédre én csak kétféle menüt eszem (ezeket tudom kihozni napi átlag 300 Forintból) - sült csirkecomb vagy virsli. Magában. Esetleg egy paprikával. Másra "nem futja".


Kenyeret nem eszem, ég tőle a gyomrom. Császárzsemlét viszek a munkába, a 6 órás műszakra 3-at, a 8-ra 4-et. Sajnos nem mehetek ki akármikor kajálni - akkor lehetne az simán csak 1,5-2 is, de így...


Este tejet szoktam inni az esti zsemléhez vagy virslihez (műszaktól függ) és mivel napközben szomjazom (munkában nem ihatok sokat, mert akkor pisilnem kellene állandóan azt meg egy idő után rosszallják) így szépen felborul a vízháztartásom és másodpercek alatt elfogy az 1 liter.


Illetve szabadnapokon elszabadul a szekér, mert akkor itthon vagyok és az unalom-magány kombó nem éppen ideális páros. Unalom alatt nem fizikai unalmat értek, hanem szellemit. Lehet épp takarítok, de közben unom az egészet, csinálom mert muszáj, de értelmét nem nagyon látom. Csak azért, hogy fentartsam a "nem vagyok szegény" látszatot?

2019. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
amugy edricus a smartiesod es a kolad ha 30 napra szamolunk kb 15 ezer forint... ugy h ezek semmit sem adnak kaloriaban kb. ebbol etkezhetnel sokkal egeszsegesebben vagy vehetnel kondiberletet...
2019. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

#12

Kóla és smarties minek? Egészségtelen mind a kettő.

Inkább vegyél egy minimum 50-60%-os étcsokit, abból egyél meg egy kockát minden nap és máris nem lesz vágyad az édesség után.

És igyál vizet kóla helyett.


Nem mellékesen pedig, minden fejben dől el.

2019. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#13


Végül is igen... Ez így is van, teljesen igazat adok neked.


Arra tudsz valamit, hogy hogyan kerüljem el utána a "szembenézést az életemmel"? Mert ez szokott történni. Leállok a cukorral. Első 2 nap szörnyű, utána néhány jó... És utána jön az amit én úgy nevezek, hogy "az ébredés", amikor rájövök, hogy életem szar. És nem úgy, mint most, hogy tudom és ennyi, hanem akkor elkezdem érezni. A nap minden órájában, elkezd az életem olyanná válni, hogy csak a lefekvést várom és majdhogynem sírva ébredek, mert tudom, hogy a következő nap is szörnyű lesz. És ami a legrosszabb az egészben, hogy jobb már nem lesz, ahhoz túlságosan is elrontottam. Még ha lennének kiemelkedő képességeim vagy tehetségem, de persze az sincs.



És az ilyen gondolatsorok végén, mint ez érzem azt, hogy lehet jobb lenne már halottnak lenni.... mégis miben reménykedem, mi az amiért még mindig csinálom? Kilátásaim nincsenek. Elcsesztem az életem. 50 évig bűnhődnöm kell miatta? Kicsit erélyes büntetés.

2019. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
mivel rontottad el ennyire az eleted?
2019. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#16


1.Szar képzettséget szereztem csak


2.Nem jól reagáltam le annakidején apám elnyomását


3.Kudarckerülő mentalitásom lett, emiatt mindig csak sunnyogok, mert gyáva vagyok.


4.27 év alatt sem tudok felmutatni egy közelebbi ismerőst sem, csak azokat akiknek "kötelező" kedvelniük. Felszínes ismerőseim vannak, ők kedvelnek is, de sokra nem megyek vele.


5.Sosem találtam meg mi lenne az "életem célja". Az biztosan nem, amit most kell élnem, sőt igazából pont ezt nem akartam. Jól beszoptam, mi?


Pedig azt mondják, hogy mindenki jó valamiben, én miért nem? És a legrosszabb, hogy tudok is róla, a legtöbb hülye és/vagy szerencsétlen életű nem tud arról, hogy ő az, fel se fogja, de én sajnos igen - és ez így még rosszabb. Úgy értem SOKKAL rosszabb.

2019. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

A fogyás dráágaaa?? Te miről beszélsz? Akkor nem vagy azzal tisztában, hogy a kaja 70% a mozgás 30% igaz?

Sokan úgy gondolkodnak, hogy "én heti 4x lejárok edzeni, ezért bármit ehetek", pedig ez a legnagyobb tévedés.

2019. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18


Bár ez érdekes, mert én ezzel is találkoztam már - még akkor amikor egy sikeres diétát végeztem, akkor rögtön mindenki azzal jött, hogy "ennek semmi értelme mozgás nélkül". Érdekes, mindig pont az a rossz amit esetleg megkísérelek.


Na mindegy, a pénztelenség megoldja majd, amikor kiskanállal kell porciozzak mindent.

2019. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Edricus, ha egy időre leállnál a smarites-kóla kombóval és a pénzt egy jó pszichológusra költenéd (itt azt állítják, ingyen is lehet járni tb alapon, erről nem tudok) akkor lehet előrébb lennél. Tudom, hogy közhely és le fognak pontozni, de ajánlom figyelmedbe Louise L Hay-t, Tim Robbinst, Szabó Pétert stb. Divat itt leugatni, de semmit nem ártanál magadnak egy kis meditáccióval, pozitív megerősítéssel, és ha megpróbálnád kigyomlálni kissé a negatív gondolatokat. Kezdetnek hallgasd meg naponta kétszer (ébredés után és elalvás előtt) Balogh Bélától a tudatalatti 10 parancsolatát. Pozitív agymosás, úgy működik mint a reklám vagy a propaganda, csak te pozitív gondolatokat ültetsz a fejedbe. Nekem működött,bár más terülten, ezért ajánlom neked nagy szeretettel.
2019. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!