Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ellenszenves sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenszenves sok nő számára a kövér, esetleg nem stílusos férfi?

Figyelt kérdés
Ezeken kívül más meg lehet jó benne.
2019. aug. 16. 08:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20


Ez végül is tényleg ingyen van, szóval jöhet. A szuggesztív dolgok amúgy is hatásosak lásd média hatása az ún. átlagemberekre.

2019. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

“Nekem 9900 Forintom sincs, sőt igazából jó ha marad egy ötszázasom hóvégére.”


Van egy ilyen haverom.


Tolja a fegyenc tréninget (asztal, szék kell hozzá), kijár a parkba használja az eszközöket, meg vannak ilyen igazi eszkábált súlyzói, vasrúd+beton nehezék.


Nem kerül semmibe

2019. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A kövérség egészségtelen és nem is különösebben vonzó ez tény.

Azonban az is igaz amit itt valaki megpendített, hogy az evést stresszoldásra használják sokan, tehát ugyanolyan függőségalakul ki mint az alkohol, dohányzás, egyéb drogok esetén.

Nem véletlenül fogynak-híznak egyesek jojó-szerűen. Nincsenek mindenkinek acélból az idegei, beüt valami nem várt nehézség és az ember már tömi is magába a feloldozást nyújtó finomságokat.

2019. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23


Mindenkinek van valami függősége, csak van akinél olyan ami "pozitív", mint munkamánia vagy valami láthatatlan, mint a macska pesztrálása.

2019. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24

Én is így gondolom.

2019. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal gond ha valaki függő főleg ha fel is ismerte. Viszont azt nem bírom mikor megy a hiszti hogy az ellenkező nem miért nem akarja az illetőt. Ha valaki stressz evő az rossz dolog de választhatja hogy a sok kaját lemozogja hogy olyat nasizik ami nem hízlal vagy keres más kényszer cselekvést ami nem hízlal. Ha azt választotta az illető hogy nem tesz semmit hát ne panaszkodjon.

Én körmöt rágok/rágtam egész kis gyerek korom óta. Nem is panaszkodom/rám ha valaki megjegyzi hogy csúnyák a körmeim vagy épp fájt mert túl toltam a dolgot.

A munkám végül megkövetelte hogy leszokjak a dologról így már tényleg csak akkor fordul elő ha nagyon felborul a lelki egyensúlyom és akkor is egyszeri hibák szoktak lenni. Ha valaki vissza hízik az nem egyszeri hiba.

Pont tudom milyen nehéz letenni egy olyan szokást amit évek akár év tizedek óta használ az ember stressz oldásra. De ez akkor is csak akaraterő kérdése. Évekbe telt nekem is és hiába vannak az észérvek nehéz ellenállni de nem lehetetlen. Ha viszont az illető nem tesz semmit mire fel sír?

2019. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!