Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel, hogy szakított a párjával, mert azt hitte "jobbat érdemel", aztán végül egyedül maradt?

Figyelt kérdés

Nagy hülyeség elhagyni valakit, ha "nem hozza a szintet"? Biztos az, hogy találunk jobbat?


Örülnék, ha valaki megosztaná a történetét.


Én 19 évesen szakítottam a pasimmal hasonló okok miatt, de már nem vagyok biztos a döntésemben. Ő volt az egyetlen és az első pasi, akivel együtt voltam (minden tekintetben). Négy évig voltunk együtt, voltak komolyabb és kevésbé komolyabb konfliktusaink is. De most nagyon hiányzik az érintése. Találhat az ember jobbat csak keresni kell?



2019. aug. 16. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Szakitottam az elsovel mert vilagnezetben nem egyeztunk, majomkodasban, szerelemben nagyon, 4ev kihagyas utan ujra osszejottunk, leginkabb nosztalgiabol. Hazassag, 2 gyerek, valas (uazok a problemak elojottek + megcsalt), 32evesen talaltam meg a paromat. Ugyh en nagyon azt tanacsolnam h 19evesen ne gondold h bmirol lemaradsz ha elengeded. Nagyon igaz h felmelegitve mar nem olyan csak az ember kishitu (en is az voltam) es azt hiszi h jobb nem jon. Jon! Lehet h nem 2 ev mulva, lehet h sok tapasztalas lesz meg az elott aki vegul a "vegleges" parod lesz, de nem csak ez az egy hal van a vizben.
2020. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nàlam volt 1 baleset, amputàltàk a làbaim, szakìtottam a pàrommal, hogy neki jobb èlete legyen, nem akart elhagyni, 3 hónap volt, mire vègre elèrtem a szakìtàst, a szìvem akkor megszakadt, ennek 3 ève, 1 ève boldog 1 ffi mellett, 4x volt öngyilkossàgi kìsèrletem, akik ugatjàk, hogy teljes èrtèkű èletet lehet így is èlni, azokkal elcserèlnèm a műlàbaim az ő làbaira...
2020. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!