Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejöhet netes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet netes ismerkedés során nálam jobb külsejű nővel párkapcsolat vagy már egy hasonló külsejű nő esetén is örüljek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes ezt tudom többen mondták hogy nagyon nem vagyok helyes kategória de attól még a csinos nők vonzanak

Élőben nagyon nincs lehetőség meg eléggé félős fiúcska vagyok és nem merek leszólítani nőket


2019. márc. 25. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Netes ismerkedésnél kizárt, hogy bármilyen sikert elérj férfiként, ha nem nézel ki teljesen tökéletesen, mert el sem fogja olvasni az üzenetedet senki.

Élőben sincs esélyed rá, hogy nálad jobb külsejű nő összejöjjön veled, de még hasonló külsejűre is minimális.

2019. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem fejleszted a külsődet? A nők is csalnak: smink, popsiedzés, jó póz és akit neten képekről gyönyörűnek látsz valójában olyan rusnya, hogy ütni kéne a kígyót, h megmarja.
2019. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Ósszejöhet, ha belsőleg baromi jó tulajdonságokkal rendelkezel v. jó anyagi helyzetben állsz.
2019. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs az elírásért! 🙂
2019. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Heee?


Már egy roszabb külsejűnek is örülj!

2019. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 hiába jó a dumája, és jók a belső tulajdonságai, ha nem néz ki jól, több tucat csajra is ráírhat, még csak válaszra sem méltatják. Sajnos. Az meg, hogy van pénze a képekről nem derül ki. Ma már mindenki talál egy luxusautót amivel lefotózza magát, de a fele sem hiszi el, hogy az övé.

Még azt se mondom, hogy olyan bemutatkozó szöveget írj, ami lehengerlő, mert sokan el se jutnak odáig.

Próbálkozni ettől függetlenül próbálkozhatsz, de ezekre készülj fel.

2019. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6-os Értem a mondandód, de azért kivételek is vannak, mint tudjuk...

ezért nem akartam elvenni a kedvét teljesen a kérdezőnek, hiszen sosem lehet tudni...

Itt inkább az elvárással van a legnagyobb gond sztem.

2019. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!