Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában azok a nők szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában azok a nők szoktak nagyon dobálózni a mamahoteles jelzővel, akik szintén otthon laknak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem, miből gondolod ezt?

Elég régóta önálló vagyok, már gyerekkoromban is az voltam, amennyire lehetőségem volt. A zsebpénzemet sem szórtam el, nagyobb dolgokra spóroltam, ami akkor mondjuk fényképezőgépet meg videókamerát jelentett, később meg jött a lakáscélú megtakarítás. Sose voltam mamahoteles, még akkor sem, amikor a szüleimmel éltem, amíg lakásra gyűjtöttem, mert önállóan intéztem a dolgaimat, nem nyalták ki a szüleim a fenekemet. Most már több éve külön élek tőlük, saját háztartást vezetek, eltartom magam.

2019. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 árokpart ***** válasza:
40%
Nem is tudom, mintha egy svájci chatfórumot olvasnék. Csettintésre azonnal mindenki külön tud költözni lassan már 16 évesen. Nem tudom mikor az ablakon kinézek én azért nem ezt a jólétet látom az országban, főleg ilyen ingatlan meg albérletárak mellett.
2019. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
30 éves koromra összejött egy másfél szobás lakáshoz elegendő kezdő tőke lakáskasszával még a nagy áremelkedési hullám előtt, nem 30 fölött kaptam észbe, hogy gyűjteni kellene, mindent, amit tudtam, megspóroltam, félretettem, kamatoztattam, és éltem egy jó hitellehetőséggel lakáskasszát felhasználva, mielőtt még elkaszálták volna, és nem sokkal a hitelfelvétel után nyitottam egy másodikat, hogy azzal ki is tudjam 5 éven belül fizetni, jövőre ez meg is lesz, onnantól van egy tehermentes ingatlanom, amiért megdolgoztam, tisztességes munkával, gondolkodhatok esetleg nagyobb lakásba költözésen is, ha úgy tetszik, mert ez már tőke, ha úgy alakul, hogy úgy költözök el, hogy nem kell eladnom, kiadhatom albérletnek, mert jó helyen van, onnantól tisztán befektetés. De én időben elkezdtem erre félretenni, időben megléptem a vásárlást, mert láttam, hogy el fognak szállni az árak, és egy másfél szobás saját lakást is jobb fizetni, mint egy albérletet, vagy a szülők nyakán élősködni ítéletnapig.
2019. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

#12: Nem a 18-20 évesekről van szó, és nem mindig állt így az ingatlanpiac.

5 éve padlón voltak az árak. 4-5 millióért kaptál egy 1,5-2 szobás lakást vidéken. Ugyanott ma 12,5-14 millió ugyanez.

Nem mindenki él Pesten ma sem, akkor sem.

Ismerek olyat, aki 10 éve vett egy gazos telket, és konténer házat építtetett rá fillérekből. Olyat is, aki 4 millióért vett egy ócska parasztházat, és 5 év alatt teljesen felújították. Amennyire lehet, saját kézzel, minél olcsóbban.

Nem mindenkinek pottyan készen az ölébe.

Szerencsére nem örököltem, még a nagymamám is jó egészségnek örvend, és remélem, hogy még hosszú évekig velünk lesz.


Azt elhiszem, hogy aki 30 évesen kap a fejéhez, hogy költözni kéne, és ideje rá félretenni, az bajban van. A mostani 18-20 éveseket sem irigylem. De az esetükben nincs szó mamahotelről. Elvégre még félig gyerekek, akik tanulnak, és igen messze vannak az önálló keresettől.

2019. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%

A kisebb lakások is 15-20 milliónál kezdődnek.

Miből szerezzek ennyi pénzt?

Amióta élek sosem szórtam a pénzt (talán csak tudományos könyvekre) és még most is fényévekre vagyok attól, hogy előrántsak a zsebemből 15-20 millát.

Fogalmam sincs nektek honnan lett huszonévesen ennyi pénzetek.

2019. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%
Utsó: meghalt a nagymuter, és ráhagyott az onokára egy lakást. Azt eladta, elég volt önerőnek, aztán megy az arcoskodás, hogy "önerőből" vett egy lakást.
2019. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Aswad05, mondjuk kezdd el nézegetni a befektetési lehetőséget, és félretenni a pénzt, sok kicsi sokra megy, és lehet, hogy mire összejön egy nagyobb tőke, kipukkan az ingatlanlufi a CSOK meg babaváró hitelek miatt, aztán nem lesz problémád neked sem lakást venni. Én sem a devizahitelek fénykorában vettem lakást, akkoriban még csak gyűjtögettem, és szépen összejött.

Nem örököltem egy halott rokonomtól sem, nem is lenne mit, apai ágon apám egyik nővére örökölt mindent, aki nagyapámról haláláig gondoskodott, miután az alkoholistává vált férjétől sikerült elmenekülnie és visszaköltözött a két gyerekkel a szülői házba, mi semmit nem örököltünk onnan, anyai nagyszülőktől sem fogunk, mert anyám öccsére írtak mindent végrendeletben, ott is már csak nagyanyám él, anyám öccse meg közel lakik és orvosként tud segíteni neki, anyám és a húga is messzebb élnek, arrafelé egyiküknek sem lenne munka. A szüleim meg még jó egészségnek örvendnek, és nem várható, hogy egyhamar meghalnak, szóval mire tőlük öröklünk bármit is öcsémmel felesben, addigra azért már mi is jó eséllyel közel leszünk a nyugdíjhoz, szóval arra is kár tervezni lakáshoz jutás címén...

2019. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%
Megmondjam kik szeretik hangoztatni ezt a mamahoteles elnézést nőként ? Az olyanok akiknek anyu - apu orvos, cégvezető, mafiás stb aki beleszületik a jó anyagi helyzetbe! Aztán 18 évesen kap egy Audi terepjárót meg egy 5 szobás házat a szüleitől. Aztán kigúnyolja a hétköznapi pasikat akik nem ebbe születtek bele.
2019. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát én nem születtem jómódba, a szüleim szegény családból származnak mindketten, míg más osztálytársaim külföldi nyaralásokról meséltek, az én szüleim spóroltak, amin csak lehetett, nem költekezhettünk. Viszont az örök nyafogókkal ellentétben ők haladtak előre és kitörtek a szegénységből, és ez a hozzáállás rám is átragadt, sőt, tovább is fejlesztettem a saját életemben. De persze könnyebb nyafogni meg téves illúziókban élni, mint beismerni, hogy valamit rosszul csináltok.
2019. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Eddig én is mindig spóroltam, és félretettem. Sosem szórtam a pénzem olyan dolgokra, mint fesztiválok, nyaralás, cigi meg ilyesmik.

De nekem évtizedek alatt sem gyűlne össze egy saját ingatlanra.

2019. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!