Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők felé mindenképpen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők felé mindenképpen el kell köteleződni, másképpen nem lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen mondanom kell, hogy komoly kapcsolatot keresek, nem állhatok úgy a dologhoz, hogy majd alakul. Ennek megfelelően "le vagyok vizsgáztatva" komolyságból, majd ezután megnyugodva a csaj úgy áll hozzám, hogy majd alakul, komolyság jelét pedig nem feltétlenül adja. Ha firtatom, hogy valamit azon az oldalon is kellene mutatni, mert akkor a továbbiakban ez az én részemről is csak járogatás/jól érezzük magunkat, akkor persze megsértődnek. Olyat miért nem lehet, hogy mindkettőnknek vagy az egyik vagy a másik verzió? Tök jó lenne, de ezt az egyoldalú hülyeséget mindenki megpróbálja velem eljátszani. Hogyan lehetne ezt elkerülni?
2019. aug. 19. 06:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Nokent irom, szerintem a megfogalmazassal van a gond. Jottem mar ossze olyannal aki "komoly kapcsolatot keresett", 2 honap mulva szakitott velem, majd masnap ujra fent volt a tarskereson "komoly kapcsolat remenyeben". Ugy ereztem atejtett. Ez 2008ban tortent es meg mindig szingli.

Amirol te beszelsz azt ugy fogalmaznam meg a masik nem fele h kotetlenul ismerkedsz h majd egyszer ez hazassagban es gyerekvallalasban vegzodjon.

Hozzateszem a nok nem szeretnek agrol agra szallni h majd a 15.delikvens a ferjuk legyen. Es nem szeretik az egyszer majdokat sem, hiszen ugy erzik te akkor csak szorakozol es ha atmennek a teszten akkor te eldontod h alkalmasak-e arra h elvedd oket felesegul.

Maskepp vagyunk osszerakva.

Szerintem a valosagban ez ugy mukodik h mindenki belepakol mindent es par honapon belul eldol h megerte-e vagy sem.

Felgozzel ismerkedes hulyeseg, kiveve ha laza szexkapcs a cel. De ezt meg ki kell mondani az elejen es nincs problema.

2019. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Utolsónál a pont.:D
2019. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#9. De ha félnek a beetetéstől, akkor tőlem minek várják? KB 10 évre előre elmondatják velem a menetrendet, mit hogyan fogunk, aztán azon alkudozni, meg vitázni, mikor még nem is tartunk ott. KB olyan, mint amikor a mekkmester építkezett, hogy a tetőnél kezdte, aztán befalazta magát. Én az alapoknál szeretnék kezdeni és szeretném, ha jóléreznénk magunkat első körben. Ha azt bizonygatom, hogy velem nyugodtan összeköltözhet, ő meg bizalmatlankodik/cselédezik, akkor ugye azzal pont az alap megteremtése van elhanyagolva és amíg az nincs, felesleges a szájtépés, jól kéne érezni inkább magunkat.
2019. aug. 19. 08:38
 14/27 A kérdező kommentje:

#11. Felőlem lehet instant házasság is annak minden előnyével és hátrányával együtt, de akkor ne legyen bizalmatlankodás.

A majd meglátjukot én is rühellem, de addig, míg az ő részéről a múltbéli csalódások okozta félelmek hatására minden csak 50%-on megy, addig én is csak meglátom. Remélem így érthető már. Szóval, míg nem érzem én is az igyekvést, honnan tudhatnám, hogy ő lesz az? A nemigyekvésre meg remélem nem baj, ha nem jár gyűrű sem. :)

2019. aug. 19. 08:45
 15/27 anonim ***** válasza:
2%

“Hozzateszem a nok nem szeretnek agrol agra szallni h majd a 15.delikvens a ferjuk legyen. ”


Ugyanmár!


A nő is erőseim 90%-nak több szexuális partnere volt már az egyetem alatt, mint a férfiaknak.


A különbség annyi, hogy a nők ezt kevésbé hirdetik, mivel a túl sok partner a későbbi férj tálalás esélyeit rontja hosszú távon (rövid távon meg akiről tudták, hogy mindenkivel elmegy, annak sokkal rosszabb pasik jutottak, mert a jó partik az elérhetetlennek tűnő csajokat hajtották, abban volt kihívás, nem a mindenki Rózsikáját).



Nagyon kevés olyan férfit ismerek, akinek több szexuális partnere volt, mint a korosztálya nőinek (igaz, hogy ez a kevés viszont tényleg kiemelkedő mennyiséget tudhat magáénak).

2019. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
#15 nagyjából rátapintott a lényegre, ugyanis kevesebbel "nem érem be", mint az exek, hiszen én sem nyújtok kevesebbet, mint az exeimnek, sőt, fejlődésemmel párhuzamban igyekszem többet. De szerintem ez a minimum, a puding próbája meg a puding. Együttélésre vonatkozó garanciákat (nem tespedek el, nem lesz cseléd, nem korlátozom be, nem növök a fejére stb) pedig azon kívül ugye nem tudok adni, csak beszélni tudok róla, azt meg vagy elhiszik vagy nem. Egy egy lépcsőfokon töszörögni meg nem fogok, mert más, aki nem én vagyok, szemét volt. Egyszerűen nem értem, hogy miért kéne könyörögnöm kB, hogy jót tehessek. Ezen a ponton rendszerint vége is szokott lenni. :/
2019. aug. 19. 09:04
 17/27 anonim ***** válasza:
15%
#15 Igen, ez így van. Ha egy nőt megkérdezel, hány partnere volt eddig, a választ szorozd meg minimum 3-mal! (Ha férfit, akkor pedig oszd el 3-mal :) )
2019. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pont máshogy látom.;)

Nálunk az egyetemen egy-két lány van,aki ágról ágra száll,és mindenki őket akarja,a többi lány pedig alig vagy még nem is rendelkezett semmilyen kapcsolattal sem.(Fiúk,férfiak pedig úgy is érzik,hogy egy lány mennyire tapasztalt e téren.)

Az ismerkedéshez annyit fűznék hozzá,hogy értelmes ember nem fog az exéről,múltbeli sérelmeiről egy potenciális jelöltnek beszélni.

Nem is kell még gyűrűről,házzasságról és egyéb dolgokról beszélni. Elég ha komolyan van kezelve a dolog,a többi úgy is jön,ha ott az ideje.

2019. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Valakivel majd biztos. De jó lenne már azzal foglalkozni...
2019. aug. 19. 10:05
 20/27 anonim ***** válasza:

“Nálunk az egyetemen egy-két lány van,aki ágról ágra száll,és mindenki őket akarja”


Én sem klasszikus ágról ágra dologra mondom aka. egy ejszakasra. De amíg egy lánynak simán több kapcsolata is volt (ami lehet, hogy komolynak indult, fél év múlva mégis véget ért), addig a férfiak jó része nagyon kevés partnerrel rendelkezett.


Most 40 fele ez még mindig igaz. A férfiak jó részének 10 alatt marad a szexuális partnerek száma, a nőknél ez ritka. Cserébe van egy-két haver, akinek akar heti 2 új csaj is bejön, de az átlag haver csajok egy-egy sörözésnél maguktól is nagyobb számot ismernek be, mint a srácok többsége (és akkor abban vastagon benne van, amit korábban írtak, hogy a nők lefelé, a férfiak felfelé kerekítenek, ahogy sz is, hogy egy nő bevallja ha szűz, egy férfi soha)

2019. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!