Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők felé mindenképpen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők felé mindenképpen el kell köteleződni, másképpen nem lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen mondanom kell, hogy komoly kapcsolatot keresek, nem állhatok úgy a dologhoz, hogy majd alakul. Ennek megfelelően "le vagyok vizsgáztatva" komolyságból, majd ezután megnyugodva a csaj úgy áll hozzám, hogy majd alakul, komolyság jelét pedig nem feltétlenül adja. Ha firtatom, hogy valamit azon az oldalon is kellene mutatni, mert akkor a továbbiakban ez az én részemről is csak járogatás/jól érezzük magunkat, akkor persze megsértődnek. Olyat miért nem lehet, hogy mindkettőnknek vagy az egyik vagy a másik verzió? Tök jó lenne, de ezt az egyoldalú hülyeséget mindenki megpróbálja velem eljátszani. Hogyan lehetne ezt elkerülni?
2019. aug. 19. 06:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy, az egyik exem jó példa a darabszámra. Neki is és nekem is 3db hosszú kapcsolata volt, sok éves. Az 3 szexpartner 15 év alatt (megcsalás nem volt).


Csak amikor szingli volt 2 kapcsolat között, akkor ő gyors körökkel vigasztalodott, én meg vért izzadtam egy randiért is.


Hiába találtunk kb ugyanannyi idő alatt újra komoly kapcsolatot, neki így 3 komoly+szakításomként 4-5 nem komoly volt 15 év alatt, nekem meg 3 komoly, meg becsúszott 1-2 nem komoly, csak nem szakításomkènt, hanem összesen. Így aztán neki bőven 2-3x annyi szexpartnere volt, mint nekem, pedig papíron a 15 évből több mint 13-at mindketten monogám kapcsolatban töltöttünk.

2019. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Kérdező,igazad van,megertelek. Beszélj ezekkel a csajokkal,mondd el nekik amit itt.
2019. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem eddig három komoly kapcsolatom volt (65F), de egyik sem úgy kezdődött, hogy előre megbeszéltük, hogy ez 10 évig fog tartani.

Kialakult lassan.

És volt pár, ami még elakadt valahol aztán vagy barátság lett, vagy semmi.

Nem a szavaiban bízták, hanem a viselkedésemben.

2019. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Mindig elmondom nekik és mindig az van kihozva belőle, hogy ezt benéztem, mert x idővel később vagyunk, ő már nem olyan, hanem már üzlettel és minél előnyösebb üzletet akar kötni. Innentől meg ugye a gyakorlat síkján ellenérdekeltek leszünk a más kiindulási pont miatt.

Áhh de jó lenne újra tininek lenni. Akkor még nem volt senki ilyen paranoiás.

2019. aug. 19. 11:26
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem azt mondja valaki, hogy "csak elvagyunk", meg "majd alakul", akkor én automatikusan úgy veszem, hogy "nem akar ez semmi komlyat, csak szórakozgatni, amíg jön egy jobb neki, vagy betett a "talán" kategóriába. Fogom magam, és keresek olyat, aki viszont nem opcióként kezel, és nem Talán vagyok neki, hanem tényleg akar engem, és nem csak "majd meglátjuk hogy alakul".
2019. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
#25. Arról van szó, hogy szeretném tudni én is, hogy tényleg olyan vagy, mint amilyennek a promóban mutattad magad és azt is, hogy énrólam te is tudd ugyan ezt. Egy különélős kapcsolatban, ha belegondolsz, a nemkapcsolathoz képest pluszban csak egy pár nemiszerv van. Nem egy puncit vennék el, illetve te sem egy faxhoz mennél hozzá gondolom. :)
2019. aug. 19. 12:35
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki komoly kapcsolatot keres,az nem fogja beérni egy "majd ahogy alakul" dologgal. Akár férfi akár nő.
2019. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!