Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen, hogy mindenben csak átlagos vagyok?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném,hogy a kinézetem főleg számomra és megítélésem szerint más emberek számára is visszataszító, undor forrást keltő.


A farkam kicsi, görbe és ráadásul a húszas éveim elején járva már hosszú ideje merevedési problémák is adódtak.



Belső értékeim nincsenek, teljesen megsavanyodott és életunt fiatalember vagyok.


A lányok számomra szóba sem jöhetnek. Semmilyen szociális képességem sincsen mert nem vettem részt semmilyen rendezvényen. A tizenéves korom úgy telt el,hogy otthon voltam és a húszas éveim is hasonlóan fognak eltelni. Lány mellett nem tudom elképzelni magamat mert ha valaki meglátna egy lánnyal rögtön az jutna az eszébe, hogy " rám néznének és azt mondanák hogy ez meg mit akar ez a szerencsétlen lúzer, takarodjon és bújjon el magának". Ne vesztegesse a lány idejét mikor az a lány sokkal jobbat érdemel.



Felteszem a kérdést nektek. Miért nem lehetne a hozzám hasonló genetikailag selejt egyéneket fejbe lőni, hogy ne zavarjunk senkit sem és ne rontsuk a levegőt. Haszontalan egyén vagyok és úgy gondolom jobb lett volna ha a születésem közben meghalok és nem ment meg az orvos.



2019. aug. 19. 21:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Balázs te már nem incel vagy, hanem egy doomer!
2019. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
🙂
2019. aug. 19. 22:57
 13/21 A kérdező kommentje:

Az mégis mit jelent?


Olvasgatva az utóbbi napokban a kérdéseidet azért Te sem vagy semmi. Néha már rajtam is túl teszel.

2019. aug. 19. 23:20
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

Az incel, aki próbálkozik, de sosem jön neki össze. Aki hiába akar magának nőt, de nem sikerül.

A doomer, aki már beketörődött, hogy nem jut senki, aki már rezignálódott. Aki már elfogadta a sorsát, hogy nő nélkül fog maradni. A doomerekenek ez a logójuk:

[link]

2019. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

What a come back!

Már hiányoztál a gyk-ás társadalomból :D


de látom minden stabil, mint régen.

2019. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Balázs az egyetlen biztos pont ebben az Univerzumban.
2019. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Talán változásban reménykedtél?
2019. aug. 20. 03:20
 18/21 anonim ***** válasza:
20%
Szükség van looserekre is a világban! Kín tudnánk gúnyolódni ha nem lennétek? 😂
2019. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
# 14: Most már tudom,hogy mit jelent. Köszönöm,hogy leírtad.
2019. aug. 20. 11:49
 20/21 anonim ***** válasza:

Durván felszínes és valóságtól negatívan elrugaszkodott nézőpont.

Pszichológus, de sürgősen.

2019. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!