Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy többnyire kocsival rendelkező férfiaknak van viszonyuk nőkkel?

Figyelt kérdés
Akinek nincs se jogsija, se kocsija, az pedig örök magányosságra van ítélve, vagy mehet prostikhoz.

2019. aug. 22. 10:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Imádok vezetni, meg is őrülnék kocsi nélkül! Bár nem Pesten élek, de akkor is lenne szerintem ha ott lennék. N
2019. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt, olyan pasim akinek lett volna kocsija, vagy egyáltalán jogsija.

Nekem van, de egy idő után rohadt unalmas volt, hogy emiatt mindenért nekem kellett ugrani, meg ment a hiszti, hogy nem viszem el ide-oda.

Szóval, ha megint fogok ismerkedni nekem biztos előny lesz ha van kocsija. Na nem, azért hogy engem furikázzon, hanem hogy nélkülem is eltudjon menni a dolgára. :D

2019. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nekünk sincsen, Budapesten nem is halunk bele, meg az én településemen is rendben van a tömegközlekedés, csak hétvégén problémás egy kicsit, mert olyankor óránként csak egy helyi busz van, és ha lekéssük, mehetünk gyalog 30-40 percet a cuccokal. Én csak azt nem értem, hogy a páromnak hogy van ennyi energiája, mert ő nem bánja, számomra viszont megerőltető. Sokszor ugyanazzal a vonattal megyünk, de én az ő lakásától villamossal megyek az állomásra, ő meg biciklivel (azt a villamosra nem lehet felvinni). Szóval belőle nem is nagyon néznem ki, hogy még a 200 méterre lévő boltba is kocsival menjen, mint ahogy sok középkorú csinálja.
2019. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Balázska, nincs neked valami hobbid?


Páromnak sincs autója. Majd lesz. De nem fogom most emiatt kidobni, "ha megvan a kocsikulcs, szólj" kíséretében.

2019. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
9: Praktikernek van házhozszállításos webáruháza, csak mondom.
2019. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
12: Mert amíg nem ismert téged, nem egyedül ment a dolgára? F_ck logic.
2019. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Egy egyszerűbb, de már jó kocsi nem olyan nagy összeg, nem kell belerokkani. A jogsi, kocsi megvan, ha ügyes az ember, 1-2éven belül. Nekem fontos a kényelem. Nekem nem lehet, mert nem tökéletes a térlátásom (ránézésre nem látszik). De ha lehetne, már volna kocsim.
2020. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Sajnos én elfogadtam férjem nézetét.Kénytelen voltam..., hogy minek autó, Ő ugyan sosem akart. A családban is azt a mintát láttam, hogy a férfiak vezetnek.

Most 50 + évesen viszont mindent megadnék egy autóért. A baj, hogy se rokon, se olyan jó barát nincs akire SZÜKSÉG ESETÉN az ember viszonozva támaszkodhatna. Megpróbálom én, bár a közérzetemmel sokszor problémák vannak ,szédülök. Ha vidékre kell utaznom akkor érzem sokszor, hogy problémás. Amúgy egy jó közlekedésű városban élek. A házunk előtt 10 percenként megy a helyi járat ÜRESEN. Itt az osztrák határ közelében /kivéve a munkába járást./ szégyennek számít buszra vonatra ülni. A fiatalabb korosztály meg szerintem nincs hozzászokva, nem is ismeri a tömegközlekedést. Amíg gyerekek Apu, Anyu cipeli mindenhová. Később amíg nincs jogsija, addig városon belül közlekedik de ez csak egy rövid időszak. Amikor meg már lehet autója akkor nyilván mindenhova azzal. Én rajtad csodálkozom Kérdező! Hogy ez a kérdés egyáltalán felmerült benned. Egy mai lánynak olyan természetes az autó mint a levegővétel.

2020. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy nem a kocsi hiánya a gond.

Rengeteg férfit ismerek feleséggel, kapcsolattal és nem soknak van autója és nem mind milliomos. Szerintem csak kerestél valami kapaszkodót amire ráfoghatod a sikertelenségedet, pedig magadban kellene keresned a hibát.

2020. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekem van jogsim, de nincs kocsim, nagyon drágának tartom és jelenleg nem igazán van rá szükségem. Rengeteget tudok spórolni így. Általában nem szívesen utaztatom magam, mert egyrészt jót tesz a mozgás, másrészt nem akarom kihasználni a helyzetet, de van, amikor muszáj, ha olyan helyre kell mennem, ahová tömegközlekedéssel nehéz eljutni. Nem érezem ismerkedésnél ennek hátrányát, maximum a nagyon beképzelt és sznob csajoknál, de velük egyébként sem jönnék össze, úgyhogy tök8. Normális lánynál pedig szintén nem ezen fog múlni. 30F
2020. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!