Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy többnyire kocsival rendelkező férfiaknak van viszonyuk nőkkel?

Figyelt kérdés
Akinek nincs se jogsija, se kocsija, az pedig örök magányosságra van ítélve, vagy mehet prostikhoz.

2019. aug. 22. 10:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy egyre több fiatalnak nincs jogsija, egyre többen félnek a felelősségtől, meg ugye a magyar közlekedésben semmi kulturáltság nincs, sok a bunkó.


Nekem van, 27 évesen szereztem, hogy legyen, ha kell, bár azóta nemigen vezettem, kocsim nincs, de majd tervezek venni.


Haverom programozó-szoftverfejlesztő, tök jó fizetéssel és évek óta csak mondogatja, hogy vezetni akar, de képtelen nekiállni bemenni egy suliba és elkezdeni. Most vagyunk 30 évesek és ez 6. év, mióta mondogatja, na ez szerintem is szánalmas. 30f

2020. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!