Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja azt édesanyám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt édesanyám, hogy 27 éves fiúként nulla egzisztenciával és magányosan/fásultként egy barátnő hiányzik, hogy egyenesbe jöjjön az életem?

Figyelt kérdés
Még tanulok, nem dolgozom és nincs egzisztenciám illetve nulla szociális életem van, de anyám szerint csak egy barátnő hiányzik, hogy végre megnyíljon az életem, kimozduljak és egyenesbe jöjjek, mert a szex és szerelem lelkileg helyretenne és utána minden más sokkal eredményesebb lenne (egyetem, karrier, társaság stb.). Én hiába mondtam neki, hogy "jaj, ez nem így működik", de nagyon el van tévedve. Ami azt illeti inkább nagyon naiv, mert azt hiszi, hogy a szerelmet bármikor ki lehet alakítani és semmi követelményt nem kell hozzá megugrani (külső, egzisztencia, személyiség) csak az új magától jön és azt hiszi, hogy huszonévesen is még a tiniszerelem jellemző, amikor nem számít semmi pénz, karrier, külső akármi csak a másik rákapjon a rózsaszínködös szerelemre, ami már akkor se igaz, mert már a tiniknek is a vonzó, szép fiúk jönnek be miközben én még külsőre se vagyok átlagos. Szegény nagyon el van tévedve.

2019. aug. 22. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mert az itteni (nem tom MO-n kívül mi van) emberek 80%-a azt hiszi hogy mindenki attól az idealizált elképzeléstől lesz boldog amit Ő hisz.


Elég sok esetben ez a mért nincs párkapcsolatod részre fut ki. Pedig nyílt titok hogy a párkapcsolatok jó 60%-ával probléma van.


Én is megkaptam már a munkatársaimtól hogy mi lesz ha nekem lesz terhes barátnőm ? (Azt még kapcsolatom sincs, mer nem igénylem.)

Enged el a füled mellet és kész.

2019. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!