Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik nem kellenek senkinek! Ronda fogsorú, óriási orrú, keléses bőrű nővel járnátok?

Figyelt kérdés
Vagy a ronda nő nektek a senki kategória?

2019. aug. 22. 17:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%
A keléses bőrt is szépen lehet kezelni vagy kezeltetni. Nem igaz, hogy nem. Mindenre csak a nyafogás meg a kifogás.
2019. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%
Csak igenyesnek kéne lenned magadra, ezek nem olyan dolgok amin nem lehet változtatni.
2019. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%
Ha szèp a lábfeje, akkor esèlyes lehet.
2019. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

Egy képet küldesz privátban? Ezek magukban egyáltalán nem problémák. A leírtaktól még csúnya sem leszel, sőt azt sem zárják ki, hogy kifejezetten szép legyél.

Attól még persze lehet csúnya vagy, de nem a leírtak miatt.

2019. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj... sportos igényes, egészséges férfiként miért járjak egy számomra nem vonzó és egészségtelen nővel? Csak azért , mert nem kellek, még nekem sem fog bárki megfelelni.
2019. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Vagyis mikor azt mondjátok, hogy nem kelletek senkinek, akkor nem veszitek emberszámba a ronda nőket.
2019. aug. 22. 19:09
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk érdekes, hogy nő esetében mennyire tudjátok adni a jó tanácsokat pl. csúnya fogsort hozassa rendbe, aztán fogszabályzó fél milliós buli meg kezeltesse a pattanásokat, ezrek azonnal a kencekre. Férfiaknál meg közlik az ilyen kérdéseknel, hogy hogy nézzen ki jobban, hát az sokba kerül.
2019. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17


Itt saját bevallás alapján szinte mindenki - minimum - milliomos. Csak én vagyok csóró :D


Amúgy meg jobb lenne, ha nem lenne ennyire túldrágítva kb. minden... Vagy akkor igazítanák oda a fizetést. De nem... "Régiós" bér, "uniós" ár. Nagyon fair :D

2019. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16: Ahogyan az átlagos lányok sem a csúnyábbacska srácokat? De, emberszámba veszem. Szívesem beszélgetek, kinyitom előtte az ajtót, haverkodok. De járni nem fogok vele. Ez nem emberszám? Vagy akit emberszámba veszek, mindenkit el kell vegyek feleségül? Ha ezt nem látod át, akkor a provokatív trollkérdéseddel együtt fejben is vannak gondjaid.
2019. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a dolgokat nagyjából rendbe lehet hozni egy év alatt. Én is elcsesztem fogorvosra 200 rugót, majd fogytam 25 kilót fél év alatt és a mai napig edzek rendesen.


Dolgozz te is a hibáidon és ha kijavítottad őket akkor lesz jelentkező bőven.

2019. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!