Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor hogyan vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hogyan vagy mennyire elfogadott/ elfogadható a dugópajti?

Figyelt kérdés

Mindkét fél esetén érdekel.

Pl mennyi idő után függesztitek fel a szex kapcsolatot az új kapcsolat miatt?



2019. aug. 23. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Képzeld el a következő beszélgetést az ismerkedés alatt:

-mióta vagy egyedül?

-kb 1 éve

-azóta nem is volt senkid?

-de, van egy szexkapcsolatom, van egy pasi aki néha megdug.

-további sok sikert.


Egyéb kérdésed van még????

2019. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%

Oké, hogy az embernek vannak igényei, de tudod, van önmegtartóztatás. Nem kötelező dugni, csak mert hiányzik.

Pasiként ezerszer nehezebb helyzetben vagyok, nem hogy kapcsolatot, de még azt se találok. De ha komoly kapcsit akarnék, akkor lezárnám előbb a nővel, aztán keresgélnék.

2019. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#11 de mi ebbe a gond? Ha vele jó mert egy hullám hosszon vagy? És mivan ha egy férfinek van szexpartnere .

És amíg nem jut új puncihoz addig jó a régi biztos?

2019. aug. 23. 21:34
 14/20 anonim ***** válasza:
34%

Pfff.... látom nem érted.

Te tényleg csak dugásra vagy jó.

2019. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem férfi a kérdező.

Számomra egyáltalán nem elfogadható.

2019. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15 mindkét nemre vonatkozik a kérdés!

Mivel mindkét nemnél előfordulhat és nem kell előítélet hogy csak a fiúk vagy csak a lányok csinálják ezt

2019. aug. 23. 21:58
 17/20 anonim ***** válasza:
11%

Nálam ez úgy nézett ki, hogy összejártam az exemmel, mikor épp nem volt senkim.

Érdekes módon, ha találkoztam valakivel, mindig el tudtam dönteni, hogy akarok-e azzal az illetővel folytatást, érdekel-e, és ha a válasz ilyenkor magamban igen volt, egyértelműen fel lett függesztve az exxel való szexelgetés.

2,5 évig tartott az egész állapot, az alatt volt 3 kapcsolatom (2 db 3 hónapos meg egy 1 éves), neki is volt, olyankor nem szexeltünk. Aztán lett neki egy kapcsolata, 1 hónapra rá nekem is, és onnantól soha többet semmi nem volt köztünk.

2019. aug. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%

Sosem jönnék össze ilyen pasival, mert engem is megcsalna, ha bármi van. (betegség stb) Hiszen neki addig is vannak vágyai. Önmagában a szex kapcsolat ellen nincs kifogásom, bár nekem nem megy az ilyesmi, mert vagy szerelmes leszek, vagy megundorodom tőle és magamtól is.


Viszont, talán éppen ezért, sosem tudnék bízni valakiben aki x-et dugja és közben kapcsolatot keres, y-nal randizik. Nekem az ilyen ember nem erkölcsös, és valószínűleg az élet más területén sem az, márpedig számomra az erkölcs is meghatározó tényező.

2019. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
Akinek stílusa az összejárogatás, az nálam nem játszik. Szóval, nem kell félnie, keféljen csak vele továbbra is.
2019. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem ertem. Ha randizni akarok, meg osszejonni valakivel, nem dugok massal. Szerintem baromira alap. Mintha addig nem tudna az ember elintezni maganak, bele ne haljon a nagy hianyba. Jezusom.
2019. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!