Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek, ha nem vonzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nem vonzó a külsőm?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy azért vagyok sikertelen az ismerkedés terén, mert nem vagyok vonzó. Azért gondolom ezt, mert:

- Tinderen (és hasonló oldalakon) alig kapok "likeokat"

- Élőben is csak visszautasítottak a lányok

- Több olyan lány ismerősöm van, akikkel elég jóban vagyok/voltam és próbálkoztam náluk, amikor egyedülállóak voltak, de még egy randit sem "kaptam"


20F


2019. aug. 27. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Dunába veled! -.-"
2019. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
17%
Semmit. Ja, de próbálj meg sok pénzt keresni és majd megveszed őket.
2019. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

- Kezdj el sportolni, szedj fel izmot!

- Ne rinyálj, ne keress mindenre kifogást!

- Öltözz divatosan!

- Foglalkozz a belső békéddel! A külső kisugárzásod a belsődből jön.

2019. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3.: Ez miért számít rinyálásnak? Szerintem átlagosan öltözködöm és a belsőm is egész jó.
2019. aug. 27. 20:28
 5/14 Hellmano ***** válasza:
24%
Most hiába pontoztatok le, mert amit írtok, hogy öltözzön, jól, edzen szrt se ér, ha nem vonzó a nőknek... ott van volt osztálytársam általánosból 40 éves. Sportosan öltözködik, együtt edzünk, egészségesen él , de nem vonzó még soha nem volt barátnője! Ha valaki nem vonzó a ruha meg az edzés se teszi vonzóvá csak a pénz (na ez meg nincs neki :D szóval én ezért ajánlom neked a pénzt).
2019. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzó a külsőd, tedd vonzóvá. Ugyanez vonatkozik a belsődre is. Itt az "elég jó" az semmire sem elég, a személyiségednek vonzereje kell, hogy legyen. Ha erről semmi nem jut eszedbe, akkor viszont jobb, ha feladod, a párkeresés szerintem nem a fantáziátlan, kreativitástól mentes embereknek való.
2019. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan tehetném vonzóvá a külsőmet? Jelenleg nincs pénzem egy megfelelő műtétre.
2019. aug. 27. 20:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, a #7-es hozzászólásodra ugyanúgy vonatkozik a #6-os hozzászólásomban írt utolsó mondat.
2019. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó, foglalkozz ezzel a témával, akkor utadba kerülnek különböző megoldások, lehetőségek. Nyilvánvaló, hogy egy előnyös külsővel gyorsabban lehet párt találni, ha ez nincs, akkor neked nehezebb lesz. De én már több előnytelen külsejű embert láttam párkapcsolatban, szóval biztosan tudom, hogy nem lehetetlen.
2019. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Lentebb adod és ronda/dagadt csajoknál próbálkozol.

Lányoknak az arc a legfontosabb, egy helyes srác akkor is vonzó ha vékony vagy kicsit mackósabb.

Nem fogja fel a sok lepontozó idióta, hogy ha valaki csúnya, az kigyúrtan is csúnya, akármilyen divatos göncöt vesz fel akkor is.

Egyébként lehet nem olyan rossz a helyzet mint gondolod és akkor csak kicsivel kell lentebb adnod.

2019. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!