Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek, ha nem vonzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nem vonzó a külsőm?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy azért vagyok sikertelen az ismerkedés terén, mert nem vagyok vonzó. Azért gondolom ezt, mert:

- Tinderen (és hasonló oldalakon) alig kapok "likeokat"

- Élőben is csak visszautasítottak a lányok

- Több olyan lány ismerősöm van, akikkel elég jóban vagyok/voltam és próbálkoztam náluk, amikor egyedülállóak voltak, de még egy randit sem "kaptam"


20F


2019. aug. 27. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elképesztően bamba és sötét vagy, kérdező. Pl. eszedbe sem jut, hogy olyasmiből indulj ki, hogy letöltesz egy olyan alkalmazást, amely a fényképedből megállapítja, milyen hírességre hasonlítasz legjobban (egy edzőmtől hallottam, hogy van ilyen), és megnézed, hogy az illető milyen öltözködési, frizura, stb. stílussal jelenik meg nyilvánosan, és az így látottak alapján kidolgozz egy számodra előnyös megjelenést?
2019. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk sportolnál és nem nyavalyognál, mint egy kislány?
2019. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne a Tinderből indulj ki, átlagos férfiaként ott eleve vert helyzetből indulsz. A statisztika szerint az átlagos külsejű férfit 115 nőből mindössze egy húzza jobbra, a nők felső 78 %-a a férfiak felső 20%-áért verseng a többieknek coki. Másik statisztika: fényképek alapján a férfiak 80%-át átlagon aluli külsejűnek sorolták be a nők(nem elírás!).

Hát ez van. Úgy tűnik valami mást kell felmutatni a külsőn kívül. De azért azon is lehet javítani, az ápoltság, kisportolt test és az ízléses öltözködés sokat segíthet. Persze nem feltételezem, hogy ezzel neked gondod van, de tízből kilenc férfinek van ezeken a területeken tér a fejlődésre.

De a külső csak egy része a dolognak. Sokat számít az egyéniség, a sikeresség, de műveltséggel, kifinomultsággal is lehet csajozni. Nem könnyű műfaj mindenesetre, eléggé össze kell raknod magad, ha normális nőt akarsz találni.

2019. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Sportolhatsz pl, de nekem az sem segített a nők terén. írják itt, hogy "új frizura, szakáll". Ha foltosan nő az arcszőröd, akkor nem tudsz normális szakállat növeszteni, aki meg erősen kopaszodik annak nincsenek frizura lehetőségei sem. Én is így vagyok, szóval a külsődön ilyen szempontból nem igazán tudsz változtatni (30+ F)
2019. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!