Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondjàk, legyek gazdag és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjàk, legyek gazdag és sikeres, ha szèp nővel akarok összejönni. De miért kellene ilyennek lennem, ha az említett nőszemély sem gazdag és sikeres?

Figyelt kérdés
A "velejéig romlott piac" hozza magàval az igényeket? Az emberi gyarlóság, miszerint , ha jól néz ki a delikvens, akkor már alapvetően lenéz mindenkit és annak adja oda magát, akihez a haszonelvűsége és kényelme vezeti? Az ádàz gonoszsàgot leszàmítva, hol van ebben az emberi jó érzés és tulajdonságok? Szerintem sehol. Mi lesz itt 30 év múlva?
2019. aug. 29. 21:00
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

"nem pedig azért, hogy tisztességes körülmények között azt valakinek önzetlenül adjàk."

Mellesleg ha egy nő szeret valakit, annak önzetlenül ad meg bármit.

Hogy te nem vagy szerethető, mert egy önimádó, arrogáns, éretlen lúzer vagy, aki csak hisztizni képes és másokat hibáztatni, az már nem a nők hibája.

2019. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
65%
Te szerencsétlen... Senki nem mondta, hogy a golddigger rib ancok követendő meg jó példák, ezzel senki nem vitatkozik. Azt nem érti senki, hogy minek pörögsz az egyértelműn, és emellé veszed egy kalap alá a többi nőt és ítéled meg te az értelmes, érzelmes nőket az ilyen ocsmány k urvák alapján. Nyugodtan személyeskedj csak, én jól szórakozom. :D
2019. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

20-as: Nézd meg a lalipop zenét a youtubon. 2012-12-ban még biztosan jó nő volt ÉNB Szandika. Megütötte "azt a szintet". Ezt kell és lehet figyelembe venni, mint viszonyítási alapot. És attól még hogy burkolod az elkorcsosult àllapotot, az még nem lesz tiszta!


Amit ez a női típus csinál, az nem az igények-igényekért cserèbe kategória.

Mielőtt ide ìrsz, olvasd el az előző hozzàszólásokat.

A testével való visszaélés. Velejéig romlott élősködés. Kizárólagossà teszi önmagát és csak annak adja oda, aki tehetős.


22: TE a fàjdalmas igazsàgban, magadra veszel mindent. Nem véletlenül fáj ez neked valöszínüleg. Amilyen szerencsétlen vagy, próbálod beleélni magadat abba, amihez közöd nincs. És a kategória fogalmàval sem vagy tisztàban. Màrpedig ez a női típus célzottan a kényelemben veti meg a lábàt. Egyáltalán te mit keresel még itt a kérdés alatt? Ha nem érted a dolgokat, ami pszichésen negvisel, miért nem talàlsz màs kérdést?


Ennyire nem tudsz szabadulni az igazságtól? A saját érdekedben javaslom, hogy vegyél màs irànyt.

Mert ugyan vannak normàlis nők , de azok külsőleg nem kategóriàk. De hidd el, ha olyanok lennének, megéreznék a

" velejéig romlott piac" kényelmeit, majd ugyanolyan àdàzak lennének. Sajnos ilyen a hús-vér ember. Gyarló.

Szóval nincs kit és mit védened. Így màr csak az innen való tàvozásod lehetősége maradt.

2019. aug. 30. 13:52
 24/59 anonim ***** válasza:

Te... Miről beszélsz...? Mármint eddig legalább dekódolni lehetett so-so a szavaid mögötti logikát, de ahogy nézem nem én vagyok itt ideges, és nem én próbálom a világot a saját igazamról meggyőzni, de te meg pattogsz, mint nyúlbogyó a fapadlón.

Tudod mit? Már csak azért csinálom, mert röhejes ahogy harapsz rá, engem próbálsz támadni, de magad járatod le. És nem veszed észre.

Egy kicsit is értelmes ember gyönyörűen látja, hogy neked mentális bajod van. A nárcisztikus személyiségzavar a legvalószínűbb, ugyanis ha valaki le mer leplezni, ész nélkül támadod és elgurul a gyógyszered. Persze én nem vagyok orvos. De el kéne látogatnod egyhez. Talán nem zárnak be rögtön. ;)

2019. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:

Lol, ennyi erővel a gazdag fickótól meg a pénzével való visszaélés hogy megcsinálja azt a nőt.

Attól, hogy szerinted a te igényességed valamiért előbbre való kéne legyen bárki másnál, ez a valóságban még nem fog így működni.

Tegyél róla hogy valami értelmes, épkézláb férfi legyél (főleg mentálisan), ezzel legalább esélyt adva hogy valaki szeresse azt aki te vagy. Mert így, perpillanat te magad garantálod saját magadnak, hogy semmi ne legyen benned szerethető. Ezen pedig csak te tudsz változtatni.

Vagy a másik lehetőség hogy maradsz a beképzelt és megkeseredett hímsoviniszta lúzer életpályádnál. Bár hogy ez neked miért ennyire vonzó...?

2019. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

24: Te ezt nem azért csinálod, amiért leírod. Neked az igazság fáj. Te azért jössz ide, mert nem bírod megemészteni, ha valaki nem ért eggyet veled. Most pedig próbálsz átmenni alaptalan sértegetésbe, fogalomzavarosan. A nárcisztkus személyiségzavar két szó.

Egyiknek sincsen köze a vitatémához, sem a leírtakhoz.


Romlott emberek tömkelege van a világon, mindenféle beosztásban és végzettséggel, ami nullát ér a nagybetűs élethez. Például a pszichológus nők is, akik semmivel nem különbek legbelül, mint példádul az ÉNB Szandika vagy akármelyik másik haszonleső szép nő. Magyarból és történelemből jól muzsikáltak az iskolában, ezért felvételit nyertek pszichológiára. Ugyanis ezen két tárgy segítségével, teljesítésével már belehetett jutni. Aztán könyvből tanulva, elvégezték a pszichológiát. Jobb , mint szalagmunka mellett robotolni. Elhiszem.


Csak egy baj van. Ezek a nők ugyanolyan romlottak belülről, mint a végzettség nélküliek.Mellette lövésük sincs az élethez, ahogy neked sem. És nem is akarnak a sivár rendszer ellen felszólalni, hiszen ez így kényelemes nekik. Egy ilyen ember , amikor kifogy az ihletből, elterjeszti az igét felétek. Már nem vitatkozik, hanem szégyenében a nárcisztikus szóval akar tarolni. Mert ez sértő és azt hiszi ezzel megtudja nyerni a vitát. Azonban nem tudja megnyerni a vitát.


A személyiségzavar szintén abszolút nem illik ide, de nem oktatom, hogy miért. Ne az aranyásó, pszichológus nőnek a diagnózisával próbálj érvelni. Majd, ha ez a nőszemély közösen fizeti a hitelt egy gyári munkással, gondozza, főz, mos , takarít rá a többi nővel együtt, majd után TALÁN helyt kaphat a megnevezésed. Ahogy látom, újabban, aki megakarja védeni az igazát, azt ezzel próbáljátok kiiktatni, amikor már nem tudtok "vitatkozni". Nevetséges:) A szókimondás és az igazság határtalan megvédése nem nárcizmus.


Neked iskolába kellene még járnod, ahhoz , hogy felérj arra a szintre, ami alapján engem osztani akarsz.


Nagyon buta ember vagy. Ez kiderül az írásodból. Megpróbálod megmagyarázni, hogy miért jössz ide.:) Az írásod alapján téged tiltani kellene. Mert ugyebár fontos: Te jössz az én kérdésem alá, vagy én a tied alá? Te jössz az enyém alá. A moderátori beavatkozást próbálod előidézni, hogy töröljék a kérdést. Írtam neked, hogy pattanjál tovább, ha valami nem tetszik, ne borzold a kedélyeket alaptalan hülyeségekkel. Erre te itt tanyát ütöttél. Te vagy a hibás egyértelműen. Ezt mindenki tudja. Hát...Sokáig kínlódhatsz, mert az igazságot nem fogod eltörölni, ez a téma DIPLOMATIKUSAN zajlik. Jobb lesz, ha tovább állsz végre. Mind a ketten tudjuk, hogy egész nap itt vagy. Ez egészségtelen, mert nem látsz ki a fejedből igazán. Ez eggyel több ok arra, hogy magadból indulsz ki minden téren....



25-ös: Feltételezem te egy NŐszemély vagy, akinek nem lenne kényelmes a rendszer, ha fillérekért kellene dolgozni és mosni, főzni, takarítani. Mint ahogy a kommunizmusban tettét nagyanyáid. Így a himsoviniszta lúzer kifejezést használod mindenkire, aki nem ért eggyet a női nem határtalan elkényesztetésével? Elárulom, sokan azt szeretnék, hogy véget érjen az a világ, ahol ti alanyi jogon válogattok és semmi más dolgotok nincsen , ha jól néztek ki! Csak a kifogás keresése, a célirányos helyezkedés, dőzsölés. Holott személyiségében rejlő ádáz, képmutató taktikusok vagytok.


Akkor ezek szerint minden férfi, akinek nincs szép nője és egyedül van , az hímsovonsizta lúzer? Csak pont azok NEM hímsoviniszták, akiknek könnyű dolguk van, mert pénzesek és tanyát ütnek náluk pont a szép nők?


Gondolom nehéz lenne önzetlenül felajánlanod magad, kivenni a részed a problémákból és leadni az igényeidet. Inkább maradsz az ilyen stílusnál. hát nézd meg meddig húzod ezen az oldalon. De DIPLOMATIKUSAN csináld:) Ha már tanyát ütöttél értelmetlenül te és egy-két figura a sok millióbol....

2019. aug. 30. 18:21
 27/59 anonim ***** válasza:

Lol. Nem, komolyan. Ez k vicces. XD

Azt ugye tudod, hogy mindent amit bennem kifogásolsz, azt te csinálod valójában? De nem, nem fogod fel.

És mekkora hévvel próbálod osztani azt észt! Nyugodj meg, attól megnyugszol! :D Mielőtt agyvérzést kapsz, vagy ilyesmi.


Ha tudnád hányan röhögnek rajtad a hátad mögött most is, felrobbannál, úgyhogy inkább nem mondom el.


Ja és mielőtt megint megvádolsz: nem ülök egész nap a gép előtt, egy hete be se kapcsoltam. De a telefon általában mindenkinél ott van a mai világban, nemde?

Amúgy is nagyon ráérek, kell egy kis szórakozás munka mellett. Most minden szépen megy, nem kell beavatkoznom, unatkozom. ;D (és mindezt jó pénzért teszem, így a gáláns lovagomnak nem kell eltartania, megy egyedül is... de majd mindjárt jól megmagyarázod, miért vagyok én is a lelkem mélyén golddigger. XD)

2019. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

Egyre több minősítésre alkalmas dolgokat írsz:). Van valami , amit mind a ketten tudunk. Ha ezért pénzt kapsz, akkor annak, aki adja, még ítéletnapig adhatja, de az üzlet veszteséges lesz.:) Egyébként lebuktatod önmagad azáltal, hogy figyelmen kívül hagyod ezt: Kinek nem inge.....Neked ez nehéz, hiszen akkor ellenkeznél az éneddel. Vagy becsapnád magad.


Hiszen neked inged, meg néhány sorstársadnak, nem véletlenül ütöttetek tanyát a kérdésem alatt.:)

2019. aug. 30. 18:42
 29/59 anonim ***** válasza:

Nem jött be, férfi vagyok, a hímsoviniszta lúzer kifejezést pedig azokra az idiótákra használom, mint te is. Aki már ott elbukik a nőkeresésben, hogy saját magát valami érthetetlen oknál fogva felsőbbrendűnek képzeli... Ami persze mindenkit taszít, de idióta emberünk még ezt se fogja fel, hanem egyenesen a nőket hibáztatja a saját lúzersége miatt.

Szégyen vagy a férfinemre, kisfiam, előbb nőj fel agyilag, addig ne akarj nőt!

2019. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

76%os, pacsi!


Te meg, szűz barátom... Az üzlet az üzlet ez így igaz. Engem pedig első sorban a tudásomért fizetnek itt, ha a termelés megy szépen, én egész nyugodtan ülhetek a fenekemen, amikor a főnök itt van, akkor is.

És nekem ugyan nem ingem, viszont imádom idegesíteni azt, aki így ugrik rá. Van is a fajtámra egy kifejezés: internetes troll. ;)

De higgy csak a saját világodban. Pont ettől vagy olyan szánalmas.

2019. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!