Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondjàk, legyek gazdag és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjàk, legyek gazdag és sikeres, ha szèp nővel akarok összejönni. De miért kellene ilyennek lennem, ha az említett nőszemély sem gazdag és sikeres?

Figyelt kérdés
A "velejéig romlott piac" hozza magàval az igényeket? Az emberi gyarlóság, miszerint , ha jól néz ki a delikvens, akkor már alapvetően lenéz mindenkit és annak adja oda magát, akihez a haszonelvűsége és kényelme vezeti? Az ádàz gonoszsàgot leszàmítva, hol van ebben az emberi jó érzés és tulajdonságok? Szerintem sehol. Mi lesz itt 30 év múlva?
2019. aug. 29. 21:00
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Ha gazdag es sikeres vagy akkor tudsz talalni gazdag es sikeres not, nem kell egy szegeny not eltartanod.


Pl vallakozo vagy es megismersz mas vallakozokat is biznisz miatt. Lehet van koztuk no is vagy egy oreg vallakozonak lanya, stb.

2019. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
olvasd el a kérdést légyszíves. Mert éppen más megközelítésről van szó.
2019. szept. 7. 19:20
 53/59 anonim ***** válasza:
"Mi lesz itt 30 év múlva?"---Erre nem tudom a választ, de te 100%, hogy még itt leszel!
2019. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
Ezen jót röhögtem. Amúgy azt ugye tudod hogy ez nem igaz? Nézd meg az inceleket. Többségük gazdag és jóképű. Nem látom hogy bármilyen szép nőt is megkaphattak volna. Mit jelent számodra a "szép nő"? Az az érdekes hogy vágysz szép nőre,csak a külsőt nézed,szexre is vágysz,és mégis őket nevezed felszínes ribizliknek? Te csak tárgyként használnád őket is. Mert érzelmi idióta vagy. Így ne csodálkozz ha nem állnak szóba veled. Senkinek sem kell egy birtokló,kontrollmániás idegbeteg. Te csak egy egyszerű provokátor vagy aki szereti itt megkapni a figyelmet. Mert máshol nem figyelnek rád és nem foglalkoznak veled. Az hogy provokálsz ezzel csak a válaszolókból próbálsz érzelmeket kiváltani. Negatív érzelmeket,mint pl. Utálat,undor,gyűlölet. Ennyi a célod a kérdéseiddel. Megkapni a figyelmet. A nárcisztikusoknak fontos a negatív,pozitív figyelem. Élvezed ahogyan másokból reakciót váltassz ki. Semmi több. Én nem hiszem azt hogy te sikertelen vagy a nőknél. Sőt! Még abban sem vagyok biztos hogy férfi vagy.
2019. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
Ne legyél olyan, mint a pszichológus némber?!. Máshol is kapok figyelmet, ha akarom. Nem ez a lényeg. Nem kell ide írni és lehet kerülni a kérdést, ha nem tetszik. Az igazság nem egyenlő a nárcizmussal. A sok velejéig romlott nő, alaptalan kifogásaiból van elegem. Nagyon nem jó látni, hogy például egyes nők munka nélküliek, olyan buták mint a föld. Mégis nyaralnak egzotikus helyeken. Vajon miből? Ezek öregembereknek is képesek odaadni magukat, akár egy házért. Tartogatják magukat a szőke hercegnek. Jogos a felháborodás, a nemek közötti különbözőségek miatt.
2019. szept. 16. 12:54
 56/59 anonim ***** válasza:

Már megint kezded? XD

Hozom a csipszet, várj egy kicsit!

2019. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Jesszus, mire végigolvastam...Nem semmi wall of text-eket nyomtok itt le.


#Kérdező:

1.Látom ebbe szeretsz belekötni. Így előre letisztáznám:

-Férfi vagyok.

-Átlagos keresettel, talán picit többel, de attól még középrétegbeli.

-Házas, jelenleg egy gyermekkel, de szeretnék egy másodikat.

-A feleségem idősebb nálam, nagyjából ugyanennyit, kicsivel kevesebbet keres nálam. (Ergo pénzügyileg nem nyer velem.)

-A feleségem külsőre bőségesen gyönyörű, sokkal, de sokkal jobb külsejű és keresetű férfit találhatott volna magának bármelyik korosztályból.


2. Az egyik problémád, hogy úgy véled a válaszolók nem értik pontosan, illetve nem úgy, ahogyan te gondolod. Akkor ajánlanék egy megoldást, hogy Neked is meg legyen könnyítve hogy megfelelő választ kaphass:

Írd le konkrétan mire gondolsz! RÖVIDEN, TÖMÖREN, LÉNYEGRE TÖRŐEN!


Nekem több értelmezés is végigfutott az agyamon (túl hosszú írások, a 6. oldalt olvasva már nehéz összekötni az elsőn olvasottakkal), egyet leírnék. Javítsd ki ugyanilyen tömörséggel, ha nem jól értelmezem:


A természetesen szép, de csóró és/vagy sikertelen nő inkább vár egy gazdag pasira csak azért mert ő szép és megteheti.

Tehát a problémád, hogy a szépségért nem CSAK szépséget, a pénzért nem CSAK pénzt vár. Tehát ha a nő szép de csóró, akkor sem hajlandó összejönni egy szintén jóképű de csóró férfivel?


21/F

2019. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Áh. A kérdezőnek csak sima elmebaja van. :D
2019. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:

"Tehát ha a nő szép de csóró, akkor sem hajlandó összejönni egy szintén jóképű de csóró férfivel?"


Kapizsgálod a lényeget.

2019. szept. 16. 17:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!