Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondjàk, legyek gazdag és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjàk, legyek gazdag és sikeres, ha szèp nővel akarok összejönni. De miért kellene ilyennek lennem, ha az említett nőszemély sem gazdag és sikeres?

Figyelt kérdés
A "velejéig romlott piac" hozza magàval az igényeket? Az emberi gyarlóság, miszerint , ha jól néz ki a delikvens, akkor már alapvetően lenéz mindenkit és annak adja oda magát, akihez a haszonelvűsége és kényelme vezeti? Az ádàz gonoszsàgot leszàmítva, hol van ebben az emberi jó érzés és tulajdonságok? Szerintem sehol. Mi lesz itt 30 év múlva?
2019. aug. 29. 21:00
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
És miert is akarsz ilyen nőt ha ennyire leszólod őket? Nem ertelek.
2019. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:

Azt megértem , hogyha 15 éves takony létedre itt ütöttèl tanyát. Mert akkor gyerek vagy még. De hogy afelett nincs jobb dolgod, minthogy itt fárasszad a népet .....Hàt a fejed biztosan beteg.


Mondjuk itt ezen a gyakori bandán nem lepődök meg. Sok virtuàlis hős van a nő között is. Ezek közül mindeggyik kevés az élethez szinte. Palotàt akarnak, mivel az nincs, a szörnyű valóságtól ide menekültek sokan.

2019. aug. 30. 22:28
 43/59 anonim ***** válasza:

És te miben térsz el ezektől az emberektől? Sose felelsz az ilyen kérdésre. Miért?


(az egyik ilyen nagy "hős" épp te vagy... Nem fura, hogy téged mindenki egy gúnynéven szólít? Az ilyesmiért meg kell ám keményen dolgozni)

2019. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:

41-es: Làtom nem vàgod a témàt. Ezeket a nőket marhàra nem érdekli, hogy x y férfi hogy beszél velük azok közül, akikkel ígyse-úgyse akarnak lefeküdni, megtisztelni stb. Vagyis nehogy azt gondold, hogy bàrmi változik az ádàz haszonleső fejében akkor, ha behódolnak neki. Nekik màr egy észhez térítéshez lenne szükségük.


43: 10 millió ember közül mennyi az a pár? Egyébként nagyokat kum a női nem most is...Inkább közösen mondjatok nemet orszàgos szinten az ilyen női hatalomnak. Most is nem eggyet làtok, akinek senkije sincsen. Mire vár egészséges biológiàval? Tartogatja a fenekét valakinek? És amíg nincs a nagy herceg? Addig sajnàlja a fenekét mindenkitől?


Ilyenek màszkàlnak körülöttünk. Bennük van az aranyásó. Làtszik a fejükön, hogy nem tisztàk. Ez undorító.

2019. aug. 30. 22:41
 45/59 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem válaszoltál a kerdésemre csak kikerülted.

Miért akarsz ilyen nőt ha szerinted pénzehes k**vák? Miért nem keresel olyat aki tényleg szeretne téged nem pedig csak a pénzed miatt lenne veled?

2019. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
81%

Looooooool x'D

Azért azt még tudod, mire válaszolsz? A hangokkal beszélgetsz írásban, vagy mi?

Tudod mit? Én igenis tartogatom a se ggem. És más nő se lesz a kedvedért ku rva, hogy az ilyen lelki sérült, degenerált embereknek is jusson. Van fizetős, menj oda. Össze dobjunk neked egyre, hogy lenyugodj?

2019. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

18 vagyok,nekem sincs pasim, pedig lehetne. Szomorú is vagyok emiatt, de nem fogok olyannal összejönni aki iránt nem érzek semmit.

Hogy miért?

Mert azzal magamat is és a pasit is "átverném", mert érzések nélkül szerintem nincs értelme a dolognak.

(És nem, nem a pénzre hajtok, még azt se szoktam hagyni, hogy akár egy fagyira meghivjanak)

2019. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

"76os szépfiú, amúgy azt látod te is nem? Hogy ez a roppant kifinomult úriember mindig mások érveit dobja vissza, mintha az övé lenne eredetileg"

Hogyne. Ha semmi nem szól mellette, jobb híján marad az hogy mások érveit forgatja ki, meg kontextuson kívül köt bele amibe tud.

Én meg már nem is tudom hogy amit művel, inkább sajnálatra méltó, vagy röhejes...

2019. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
Már én se tudom, de nyitott vagyok rá, hogy együtt nevessek/szánakozzak másokkal.
2019. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Megint eltérnek egyes GYEREKEK, felesleges irànyokba. Ott tartunk még mindig, hogy a jó testi adottságú nők a kényelembe kötnek ki, vagy inkàbb nem osszák meg magukat senkivel.


Felső: Egyértelműen vàlaszolok a kérdésedre. Bàr mondjuk feleslegesen szajkózol olyan kérdést, amire magad is tudod a választ. Arról én nem tehetek, hogy azok a nők pénzéhes kvàk, akik nekem bejönnek. Nekem azért kellenek ezek a nők, mert külsőleg , azok tetszenek. Erre van igényem. Sajnos ezek a nők belülről problémásak, romlottak. Nem fekszenek le. Prostihoz nem megyek, mert például a rosszlànyok oldalàn, rengeteg kép átverés, régieket raknak fel. Illetve szexuàlisan kiégett nővel nem leszek.


18 éves "leàny": Te szerinted lehet , hogy nincs értelme a dolognak érzelem nélkül. De még mindig jobb lenne, mint a magad fajta problémás emberek miatt, prostihoz menni. Könnyem vagy te, akinek valószínüleg egy csettintésre az àgyàba ugranànak. És teljesen más az, akinek küzdeni ia felesleges pénz nélkül, a nagy semmiért. Amúgy ez egy női kifogás újabban. Hogy érzelmekkel bújtatjàk a pénzéhséget.


És ha nem lesz érzelem mondjuk évekig senkivel szemben? Akkor tartogatod magad, nem szexelsz? Egészséges embernél, ez nem jó. Na az ilyen személyiségében rejlő taktikusok miatt boldogtalanok egyes férfiak. De azért elmennél a miliárdossal, akkor már nem keresnéd a kifogásokat. Hogy a fene egye le azt a haszonleső képedet.:)


Tudod, az a fura, hogy ennyi nőböl, nincs egy olyan se, aki szimplán jól érzi magàt , akár a szex àltal is, fe rigolya nélkül? Költői kérdés volt az egyik lelkibolond, a màsik pénzéhes. Valójàban egy kaptafára mennek mind. Notorius védekező mechanizmussal, különböző formàban iktatjàk ki azt, aki nem kényelmes.

2019. aug. 31. 07:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!