Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak azért fogják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak azért fogják a sikertelenségüket a külsőre és az anyagi javakra mert nem is akarnak változtatni?

Figyelt kérdés
Nem is akarják hogy legyen barátnőjük ezért valami kifogást kitalálnak hogy azzal nyugtassák magukat. "Nem velem van a gond." mint egy fájdalomcsillapító. Szerintetek miért nem akarnak változtatni?
2019. aug. 31. 19:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én pl ki vagyok akadva a kopasz pasiktól

lehet akár milyen kellemes nekem való a személyisége ha letolja a haját már nem is férfi a számomra

pedi alapban nem kedvelem a szőrös pasikat de a haj nekem szent !


de hogy válaszoljak is

részben igen lusták... kapcsolaton belül sem akarnak sokan fejlődni, ott a nő meg van és ennyi. majd csodálkozik ha pattintva lesz

más meg egyszerűen borzalmas személyiséggel rendelkezik egyszerűen feláll a szőr is a hátamon tőle .

másik h nem vállalja fel a felelősségét az ismerkedésben egyszerűen ha hibázik is az is a másik okozója mert ...

2019. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#5


A nőket nem igazán érdekli a külső ha az anyagiak mindezt felülírják. Ha azt mondod hogy cicus megleplek egy új Yarissal, nehogy már a villamossal cipekedj haza a Lidlből, azonnal más szemmel fognak nézni.

Persze ezek a nők nem jól fizetett informatikusok vagy orvosnők, hanem egyszerű dolgozó nők.

2019. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11: sok pasi azért tolja le, mert amúgy úgy nézne ki, mint kint Hokuszpók, azt pedig a csajok még gazabbnak tartják, mint a kopaszságot
2019. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Rockarc ***** válasza:

#7

Ha nem jo a megjelenesed, akkor jo esellyel sose fogsz tudni ismerkedni. Atfogalmazom, hogy ertheto legyen mit akarok kozolni. Ha egy no tarskeresesi szandekkal akar ismerkedni, akkor ott a kinezet az elso korben boritja is a lapokat. Tetszik, nem tetszik ez van.


Neked ott van eselyed, ha szeles ismerettsegi kort tartasz es ott lepsz ra a tarskereses utjara. Tehat mar boven ismeritek egymast, nagyjabol lehet tudni, hogy masik milyen ember es ugy leptek tovabb. Mindegy, hogy ez most munkahely, barati tarsasag stb. Tehat ne a tarskereso noket kornyekezd, mert az nem fog menni, hanem a nem teljesen ismeretlen noket. Nyilvan nehezebb a helyzet, hiszen nem tudod, hogy akar-e ismerkedni, kesobb lehet gaz, ha nemet mondott, de megis ebbol a korbol van eselyed olyannal probalkozni, aki nem szalad el a fenykepedet meglatva. Es igen, ha mar ismer annyira, akkor tenyleg nem szamit a kulso, azaz opcionalissa valik, ha jo, az plusz pont, ha nem, akkor meg nem szamit.


43F

2019. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14


Ott meg egyenes az ut a friendzone-ba....

2019. szept. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14: igen, kb én is pont ugyanezt a technikát használom. Régen nem társkeresőzöm, hanem tényleg kötetlenül ismerkedem, hobbihoz kapcsolódóan.


És igen, ahogy 15 mondja, ez egyenes út a friend zone felé.



Ennek ellenére csak azt tudom mondani, hogy én amúgy még szerencsés is vagyok. Tudok ismerkedni, voltak kapcsolataim (sok évesek), voltak randijaim (nem csak első randik), és teljes, boldog életem van, utazom, sportolok, van egy kis baráti köröm, hobbijaim. Tehát nem tanácsot akartam kérni, hogy mit csináljak, csak rámutatni, hogy bizony attól, hogy rendben van alapjában a személyiséged, a kinézeted igenis lehet komoly akadály.


Nekem a kinézet csak borzasztóan megnehezíti az ismerkedést, de nem teszi lehetetlenné. Nem tudom, hogy kit tennék, ha mondjuk a problémás arc mellé még pluszban csak 168 magas lennék...


Persze, tudom, az itteni hölgyek szerint a személyiség fejlesztés lenne a megoldás, csak azt felejtik mindig hozzátenni, hogy az nem nőt fog egy ilyen szerencsétlennek eredményezni, hanem csak az egyedüllétet fogja jobban viselni.

2019. szept. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy általában olyan emberek okoskodnak a témában, akinek semmi baj a külsejével, bejön a nőknek, helyesnek tartják.

Az ilyen egyszerűen nem tudja beleképzelni magát egy csúnyàbb ember helyébe, fogalma sincs milyen az ha leszarják a nők.

Az meg vicc mikor látatlanban meg akarják mondani hogy "biztos nem a külsőddel van a baj" meg biztos "igénytelen" vagy.

2019. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, a baranysult, meg az orosz kaviar mellol bofognek oda az afrikai ehezoknek, hogy "azert van, mert nem ertesz a mezogazdasaghoz".
2019. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!