Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek NEM könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek NEM könnyen kapható?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, de soha senki nem tanított meg fiatal koromban arra, hogy hogyan legyek nőies, hogyan "tartsam magam". Voltak már lazább és komolyabb kapcsolataim is, de a komolyak is első randi alkalmával szexszel végződtek. Mert elég szenvedélyes vagyok, úgy vagyok vele ha komoly szimpátia van, akkor miért ne. Szexelni nagyon szeretek, az önkit utálom, utána csak a magány... hogyan tudnám a heves természetemet lenyugtatni? Vagy egyszer találok egy kedves pasit, aki ezt nem érti félre? Szeretnék egy rendes srácot, de hogyan tartsam meg? Kérlek normális válaszokat írjatok, adjatok nekem tanácsot! 34 évesen még meg tud ebben változni az ember?

2019. szept. 1. 12:33
1 2
 11/16 Big teso007 válasza:
45%
Szerintem egy èrtelmes okos vonzó nő lehetsz.Nincs ezzel gond hogy mik törtèntek!Csak megkell tanulni a hibàkból tanulni.Hisz ha megègeted magad másodjàra ovatosabb vagy.
2019. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Isten őrizz, hogy leszállj a faxkörhintáról. Nyugodtan próbálj ki minél többet, a végén még világcsúcstartó leszel. :))
2019. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Még nem találkoztál úriemberrel, aki nőként kezel és hetekig, hónapokig udvarol. Ahhoz hogy te nő lehess, kell egy olyan fickó, aki ezt hagyja és el is várja. De ha csak ideig óráig kellesz neki, akkor tökéletes ha könnyen kapható vagy, úgysem tervez veled komolyat.


Eddigi barátnőimnek elég sokáig udvaroltam és nem erőltettem semmit, jobb az ha szép lassan alakul ki minden.

2019. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hónapokig udvaroltam..te jó ég! Es arra nem gondoltal h ha nem mozdulsz ra a nőre akkor azt hiszi nem jön be neked?Vagy h nem akarod a nőt? Nők utaljak azt ha nem érzik egy pasi mellett h a pasi kivanja őket! Vagy nem vagy elég tökös a szemében? aaaa
2019. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

Egy igazi nő aki igényes saját magára ilyen szempontból is, nem hogy töketlennek gondol hosszabb udvarlás után sőt egyenesen élvezi hogy nem vagyok rámenős és nyilván ebből tudja hogy nem csak gyorsan le akarom rendezni.


Van aki ezt értékeli, sajnos sokan nem.

2019. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves 15! Én pl nem gondollak töketlennek, de nem szeretem ha sokáig húzzák az agyam, olyankor én magam lépek a gázra. De ha ezt valaki visszautasítással viszonozza és azt mondja, hogy "még ne" az borzasztó dühítő tud lenni. Nekem nőként nagyon rosszul szokott esni. És nem azért, mert el lennék szállva magamtól. Szerintem kb el tudom helyezni magam egy képzeletbeli skálán, reálisan látom magam. Viszont szerintem udvarlásnál is jó az a bizonyos arany középút.
2019. szept. 4. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!