Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tegyük fel, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tegyük fel, hogy nem kell dolgoznotok, de a párotokat el kell kísérni az üzleti útjaira (Budapest, tömegközlekedés, minden hétköznap), ez napi 3-5 óra. Hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

A párotok üzletember, napi 5-10 helyre megy fél órás tárgyalásokra.

Vidéki, nem tud tömegközlekedni - nem ismeri Budapestet, sem a tömegközlekedést (taxi napi 30 ezer lenne, ami nem fér bele).


Szóval nem kell dolgoznotok, de el kell kísérni a párotokat (amíg tárgyal vagy ott vagytok, vagy sétáltok, esztek, stb.), ez napi 3-5 órát vesz igénybe, és ad a fizetéséből havi 150-et.


Ti hogy viszonyulnátok ehhez, mi a véleményetek róla?


Mielőtt megkérdeznétek, igen, rólam van szó - a mai volt a 3. napom, és majdnem elütött a villamos, mert nem tudtam, hogy a lámpa a 2 villamossínre + járdára + útra együtt vonatkozik... a járdán megálltam, csak feltűnt, hogy 30 emberből egyedül én vágtam át a síneken...


2019. júl. 3. 18:53
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%

Ez vicc?


Milyen üzletember és milyen felnőtt férfi az, akit kísérgetni kell, mint egy gyereket?


Nem ismeri a várost, egyszer belefér, hogy végjárjátok az útvonalat, megnézitek a térképet is, de kizárt, h. én olyan pasival lennék, akit naponta, mint egy szerencsétlen kísérgetni kell.

2019. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jó üzletember lehet, ha tömegközlekedéssel kell járnia... :D
2019. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
95%
Egy nő helyében rákérdeznék arra, hogy mégis milyen üzleti tárgyalásokat képes lefolytatni az, aki közlekedni sem tud tömegközlekedéssel...
2019. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
78%

Nem azért tanultam, hogy valaki titkárnője és biodíszlete legyek, főleg nem a jelenlegi fizetésem harmadáért.

Ami a tömegközlekedést illeti, majd belejössz, nem eszik olyan forrón a kását. Ráadásul a Google Maps tökéletesen tervez tömegközlekedéssel.

2019. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
én a hölgyet nem párodnak, hanem hostess-nek hívnám, ők kísérgetik az "üzletembereket".
2019. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ez nem lenne működőképes.

Alsó tagozattól illik tudni közlekedni, akkor is, ha ismeretlen a terep.

2019. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
99%

Most elképzeltem Öltönyös Józsit a kis irattatyójával, ahogy szobrozik a 4-6 villamos megállójában, mint egy rakás sz.. szerencsétlenség, és a barátnőjének kell taxit hívnia :D

Üzletember, ne röhögtesd ki magad, kisgyerek :D

2019. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Kiváló üzletember vagyok, azzal nincs baj :)


A barátnőm nettó 130-at keres közalkalmazottként (és az ismerőseink is hasonló fizetésért dolgoznak vidéken).


Az elmúlt 3 nap kivételével soha életemben nem közlekedtem Pesten (max. kocsival vittek évente 3x).


Az útvonal mindig más tehát nincs mit "bejárni", kocsival nem mennék (messze van, nem tudom az útvonalat, nincs időm dugóban várakozni, meg parkolóhelyet, automatákat keresgélni).


Az első nap katasztrófa volt (rossz buszra szálltam), nem tudtam hol, milyen jegyet kell venni (tudod, vidéken kérsz a buszvezetőtől - itt szakaszjegy, kisszakaszjegy, majdnem bekopogtam az ablakon... a megállót nem hallottam, és fogalmam nem volt hol vagyok), de a mai, hogy felléptem a járdára, és abban a pillanatban elhúzott mögöttem a villamost, aztán 40 ember engem bármúlt tátott szájjal: "Azt a hü..ét majdnem elb..ta a villamos!" na az már sok volt.

2019. júl. 3. 19:14
 9/57 anonim ***** válasza:
96%
számomra kicsit komikus ez a kisérgetés, én egy idegen ország, idegen városának a széléről elsétáltam a belvárosáig. helyismeret nélkül.:D
2019. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzből kijön a taxi, vagy felveszel egy sofőrt.

De ez így gàz, hogy kísérgetni kell, aztán meg ül ott egy órát.

Hosszú távon mi ebben a jó? Egy fizetésből éltek ketten.

2019. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!