Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maximum hány nővel szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximum hány nővel szabad egyszerre ismerkedni?

Figyelt kérdés

11 nővel ismerkedek jelenleg. Nem tünik fel nekik, mert nincs munkám és azt kamuztam hogy van.

Úgy tűnik 3-an ki fognak szelektálódni. De még akkor is 8 marad.

A tökéletest akarom megtalálni azért van szükség erre a profedurára.

A végén mit csináljak azokkal akikkel sikerült elhitetnem, hogy bejönnek, de mégsem ö az igazi?

Pontosan mikor kell abbahagyni valakinél az ismerkedést?

Én nagyon mélyen meg akarom ismerni, mert a legkisebb részlet is számít.

Ti ezt hogy szoktatok kezelni?



2019. szept. 9. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Akármennyi. Nekik sincs maximum hogy hány pasit futtatnak pármhuzamosan.
2019. szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Te beteg vagy!
2019. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Tökéletest, de mire?? Ki fogja eltűrni a hazugságaidat?


Amúgy lehet több emberrel ismerkedni, az nem gáz. Akkor lesz gáz, amikor már randik jönnek, és csók van, következő nap meg másikkal lenne randi és csók. Na erre hogyan mész el akkor már?? Jóérzéssel-tisztességgel ezt nem lehet csinálni. De persze elmész, mert kíváncsi vagy rá.


A másik meg, hogy nekem ilyenkor összefolynak a sztorik, és nem tudom már, hogy ki kicsoda 😃 keverem őket. Ami tud gáz szitut szülni.


Szóval lehet, és hasznos tud lenni, hogy jobban kiismerheted a jelölteket. Másrészt viszont erkölcsileg értékelhetetlen, és ezek a dolgok ki fognak derülni idővel. Ez így nem komoly, ez csak játszadozás.

2019. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Kettőnél többel általában nem. Nem tudom megjegyezni, kinek-mit hazudtam.
2019. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Az lesz inkább az érdekes, mikor a "nyertesnek" elmondod, hogy nem is dolgozol, főleg ha mindenfélét összehordtál a munkádról.
2019. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Minél többel.

Én azt élveztem mindig, egy azon időben 3-4 nővel beszélgetni. Jó agytorna, hogy mindig tudd, ki mit mondott, arra választ adni. Ne keverjek soha válaszokat és ráadásul, hosszabb, értelmes válaszokat adni. Ezt főleg munkaidő alatt szerettem csinálni.

2019. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, a befutó nagyon fogja értékelni, hogy munkád sincs és hazudozol.
2019. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem fogják észrevenni, hogy nincs most munkám, mert van már ehhez elég pénzem.

Összeköltözni meg nyilván nem az elején fogok. Mire meg az lesz, addigra lehet hobbiból dolgozok majd valamit. Vagy majd kitalálok valami kamut, hogy kirugtak, vagy lottót nyertem vagy akármi.


Nem okoz gondot több sztorit megjegyezni. Ennél már jóval komplexebb dolgokat is átláttam, amiről sokan azt hitték nem lehet. Innen van a pénzem.

Amúgy sem nagyon tudok felejteni. Az összes nő minden baromságára emlékszem, akivel eddig találkoztam életemben. Ezért sokan azt is hiszik, hogy különlegesek számomra :))

2019. szept. 9. 10:52
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak elegem van már, hogy ha nem kamuzok, akkor minden nő csak a pénzre hajt, vagy arra, hogy szexeljünk és vegyek neki ezt-azt.

Ezért bekamuztam, hogy egy átlag irodai munkám van. Nem nehéz bekamuzni, mert értek ahhoz, amit kamuzok.

2019. szept. 9. 10:56
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Magánnyomozó voltam, jól hazudok, nagyon meggyőzően :)


Még a képzett CIA ügynökök is legfeljebb 3 életet játszanak el (saját + 2), mert többet nem lehet megjegyezni.

2019. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!