Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ferfiak, srácok, nektek első nap mikor regisztráltatok volt matchetek? Volt akit annyian jelöltek, hogy végül kíváncsiságból előfizetett? Mi a tapasztalat ilyen téren manapság?

2019. szept. 10. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag sok matchem volt, de összességében csak alkalmi kapcsolatom volt onnan. A legtöbb beszélgetés gyakorlatilag pár mondat után elhalt.
2019. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyomik vannak fent nagy részt az a tapasztalatom. Tudom, így magam ellen is beszélek, hiszen én is egy ideig fent voltam. De amúgy azt látom, hogy általában olyanok regisztrálnak, akik tényleg senkinek se kellenek. Ilyen igazi fura emberek. Nekem is volt egy szar időszakom, semmi se sikerült, aztán megelégeltem ezt a baromságot és soha többet tinder. Max egy két alkalmi dugásra jó, de semmi több.
2019. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

2 féle nőtípus van fent:

- A dagadt. Ő nem rest rád írni ha match :) Nekik kb már mindegy, csak valaki nyúljon már hozzájuk. Ők se adják lejjebb 7-8sd kategóriájú hapsiknál.

- A nárcisztikus szelfikirálynők. Ők átlagosak, vagy szépek, amolyan 5+ csajok, viszont párhuzamosan millió másikra figyel és kb csak az egóját növeli. Fogalma sincs mit akar, de azt nagyon. Ha elég jó vagy dughatók ezek is.


S a legfontosabb: Fizetni kell, különben meg sem jelenít a lányoknak, vagy elvétve 1-2nek. Ha fizetsz (villám), akkor akár minden estére is juthat 2-3 különböző átlagos vagy jó nővel is szex. Természetesen ehhez jól kell hazudni, vagy fotót csinálni. A lányokat általában nem érdekli a valóság, hanem egy álomképet üldöznek ott is. Legyen tengerparti fotód, egy magamutogatós, meg egy laza. Le kell őket szrni, s akkor gyorsabban válaszol mint 2-3 nap. Ha ráfeszülsz vmelyikre, akkor az a lány behúzott a hálójába, s nem fog veled foglalkozni. Csináltam egy darabig, aztán rájöttem darab darab, nem ér ennyit a hercehurca, nem akarok én megrántani minden jött mentet. Többre meg úgysem jók sajnos :/

2019. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

En 1 eve tolom ott, vegyes a tapasztalat. Az elején béna képekkel matchben sem voltam, majd javítottam és simán lett.


A nagyon nagyon modell kinézetű lányokkal sosincs match, a fene se tudja ok miért vannak fent. De rajtuk kívül is vannak szép lányok, akikkel igen.


Volt onnan több szex, de komoly is simán lehet.


27.

2019. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 hónapja használom az alkalmazást, egy képet raktam fel magamról, semmi bemutatkozó szöveg. Eddig 2 match volt, az egyikre mire ráírtam volna már eltűnt, a másik nem írt vissza. Átlagosan 14-17 like-ot szokott írni a rendszer, nem tudom mennyire kamu mert fizetni kell, hogy megnézhesd kik likeoltak.

Sok értelmét nem látom, főleg, hogy szerintem akik fennvannak nők, azoknak a 80% olyan (legalábbis képek alapján), hogy semmi szüksége nincs arra, hogy béna társkereső appokat használjon. A maradék meg úgyse lesz sikeres itt sem, mert annyira...

2019. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem óriási csalódás a Tinder minden szempontból.
2019. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!