Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kocsit kell vennem ahhoz, hogy legyen barátnőm vagy alkalmi kalandjaim?

Figyelt kérdés
31/F

2019. szept. 10. 21:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Mustangot. Különben elég fura egy város lehet, ahol nem jó egy átlagos megbízható kocsi. Vagy egy bicikli. Vagy egy jó pasi jármű nélkül, jogsival. Lehet kocsit bérelni nyaralásra.
2019. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
4000 fő alatt van? Mert az nem "nagyváros" csak szólok. De azt elhiszem, hogy felétek autó nélkül nem lehet átjárni még a szomszéd faluba sem. Vannak ilyen helyek.
2019. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De jogsi nélkül ugye egy jó pasi is esélytelen?
2019. szept. 10. 22:13
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

Az agyatlan pasik, mint te is, ők az esélytelenek mindig.


Párom, 34 éves, iszonyatosan helyes férfi, nincs autója, nincs jogsija, nem gazdag, nem kövér, és 6 és fél éve együtt vagyunk.

Mondd csak, szerinted ez hogy lehetséges?

2019. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a gond, hogy nincs jogsid és autód..
2019. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Talán úgy, hogy téged még nem igazán próbált felszedni egy, a párodnál jobb ,,party". Amúgy bőven 4000 fő feletti helyen élek, és én valóban olyan férfiakat látok többségben barátnővel, akik fel tudnak villantani egy kocsit.
2019. szept. 10. 22:22
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én baromira nem tudom megérteni a problémádat. Állításod szerint nem az a gondod, hogy törpe vagy, nem az a gondod, hogy kicsi a farkad, nem az a gondod, hogy ronda vagy. Ezeken egyiken se lehet változtatni. De b**d meg, te olyan dolog miatt rinyálsz, ami miatt csak a se***d kellene felemelned. Nincs jogsid? Könyörgöm, iratkozz be egy suliba és szerezd meg gyorsan! Nincs kocsid? Könyörgöm, ha akár havi 50k-t félre tudsz tenni 1,5 éven keresztül, akkor már egy korrekt használt autót tudsz venni. Ja, hogy neked 4-es BMW meg Mustang kell? Tudod az se lehetetlen: menj ki egy építkezésre külföldre egy fél évig és sportkocsid is lehet majd. Mire fel a rinya kérdem én?
2019. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Még a nyáron, jó időben ültem pár haverral egy bár teraszán, a mellettem lévő asztalnál 2 elég fullol 25+os nő beszélgetett. Egyszer az úton elhaladt mellettünk egy Lambo, jó lassan és hangosan. A 2 nő le sem sz.rta, legfeljebb egyszer odanéztek meg az egyik tett rá valami megjegyzést amin a másik nevetett. A nőket egy bizonyos rétegen kívül nem nagyon érdeklik az autók. Amúgy te is kipróbálhatod, pl bérelsz egy teslát vagy egy ferrarit pár órára, és megnézed hány nőt tudsz így felszedni.
2019. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szóval te pénzben méred a "jobb party"-t.

És még te csodálkozik, hogy a kutyának se kellesz?

R.had a belsőd, gondolom ocsmány a külsőd is, de állításod szerint kocsi és jogsi kell a párkereséshez.

Remélem szaporodni nem akarsz.

2019. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
5k/ óra nem kocsi tudod..
2019. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!