Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy úgy érzem, hogy csak egy laza, randizgatos kapcsolat férne bele az életembe?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy ha akarnék komolyabbat, akkor sem lenne rá időm.

8 órában dolgozom, de annyi dolgom van mindig utána.

Takarítás, mosás, bevásárlás, van, hogy főzök, a nyuszim ketrecet is sűrűn kell.

Önmagammal is sokat foglalkozok, heti 3x sportolok, sokat szepitkezek, ápolom magamat, ezzel is sok idő elmegy.

Heti 2-3x programom is szokott lenni, amikor találkozok valakivel.

Havonta egyszer hazautazom a szüleimhez.

Olyan estem is van, hogy szimplán csak hulla vagyok, vagy éppen valaszolgatok a Messengeren, mert vannak, akikkel tök hosszú üzeneteket írunk.

Van, hogy rajzolok, írok valamit, filmezek.


Ettől függetlenül arra lenne igényem, hogy valakivel találkozzunk vagy heti 2x, mert hiányzik ez a rész egy kicsit, a szex is nyilván, meg úgy az egész intimitás.

De nem tudom, ilyen jellegű kapcsolatot hogyan találhatnek. Mert mindig amikor keresni próbáltam ilyesmit, az volt, hogy még találkozó sem volt senkivel, mert nem ilyen perverz ablakokra vágyom, akik így akarják kielni magukat, és arra sem vágyom, hogy telibe sz**jon a másik, mert én tudok szeretni valakit úgy is, hogy függetlenek vagyunk mellette, és az sem hiányzik, hogy másokat is dugjon az illető.


Mit kellene tennem?


23N


2019. szept. 11. 21:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Alakokra*
2019. szept. 11. 21:20
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Sokaknak fiatalon csak ennyi fér bele. Nekem is jól jönne egy ilyen fajta kapcsolat. Ahol számíthatok valakire,de mellette van önálló életem is.
2019. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz az életeddel, amit akarsz.


Amúgy szerintem amiről írsz, az nem nevezhető “kapcsolatnak”. Az érthető, hogy férfi társaságra vágysz, meg ismerkednél, de nem hiszem, hogy ebből kapcsolat lesz. Tudtommal a kapcsolat nem valami “külön program”, hanem az életem része.. akkor lehet már igazán kapcsolatról, ha beengedtem valakit az életembe, az életem részévé vált, tehát együtt főzünk, együtt filmezünk, sok mindent együtt csinálunk. Nem érzem elvesztegetett időnek azt, amit a párommal töltök, meg akkor az igazi, ha önmagamat adom, tehát nem zökkent ki föltétlenül a saját életemből az, hogy vele vagyok, hanem épp ellenkezőleg “bevonom” az életembe.

2019. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom milyen körökben mozogsz, én meg azt tapasztalom, hogy egy csomó férfinak csak erre van igénye...
2019. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igazad van. Olcsóbb, bonyodalommentesebb. Persze szerelem vagy komolyabb érzelmek nem lesznek így - de máshogy se, szóval te nyertél.
2019. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok férfinak csak szexre van igénye. Ez azért több annál szerintem.
2019. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Napi 8órát dolgozok (néha túlóra), ezen felül ugye ügyeket intézek, rendezem az életem kisebb nagyobb dolgait. Főzök, mosok, takarítok magamra, időnként szociális életet is élek, például ismerősökkel találkozok. Igen, hobbim is van, így néha olvasok vagy programozok a számítógépen. Vannak emberek akikkel messengeren beszélgetek, rövidebb hosszabb üzeneteket írunk egymásnak. Heti 3x sportolok, de van hogy egy napot is biciklizésre, túrázásra áldozok. Minden hónapban meglátogatom szüleimet.


Mindezek ellenére sosem merült még fel bennem, hogy emiatt ne lenne kapcsolatom. Sőt már volt is! Kedves kérdező én azt hittem eddig, hogy ezt életnek hívják.


Nyílván eleinte nem kell 24/7 együtt tölteni az időt, heti pár nap együttlét bőven elég, esetleg közös túrázás, biciklizés. Idővel a baráti körökben sem probléma együtt eljárni valahova.

Ha pedig elég komollyá válik, akkor hosszú távon nyilván összeköltözés és akkor a terhek megoszlanak (főzés, mosás, takarítás, boltba járás). Attól hogy egy lakásban élsz valakivel, még nem kell hogy egész nap egymás nyakában lógjatok. A párod űzi a hobbiát, te a sajátod, filmet pedig együtt is nézhettek..


Egyedül azt nem értem, te eddig hogyan képzelted ezt az egészet. Vagy mégis mi ebben a kirívó, fura, vagy eltérő az átlagtól.


Számomra egyedül azért vagy picit taszító, mert nem igazán értem mi ebben a kérdés.

2019. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: Több fiú lakotarsam is volt már pl, az egyik exemmel laktam is együtt, és szó szerint semmit nem csináltak, leultek a gép elé és ennyi, max. főztek valamit meg elmentek bulizni.
2019. szept. 11. 21:52
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

“Mit kellene tennem?”


Miután kiirtad ezt a kérdést semmi mást nem kell tenned. Máris kaptál 4588137923 levelet, amiben pont ilyen laza kapcsolatot kereső férfiak vannak. Már csak ki kell közülük szórnod a hatásokat, gyagyásokat, inceleket, fétiseseket, és meg is vagy 😀

2019. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs értelme az ilyen kapcsolatoknak, hiába hangzik jól elméletileg a dolog. Nincsenek jól meghúzott határok, bizonytalanság van hogy mi fér bele es mi nem, az egyik fél előbb-utóbb mindig többet akar, belevonódik érzelmileg, miközben a másiknak ő csak szórakozópartner. Láttam már pár ilyen kapcsolatot a barati körben és mindegyik hamar szétesett jókora veszekedesekkel mert a felek teljesen mást vártak tőle.


Vagy legyen jól meghúzott szexkapcsolat, vagy pedig párkapcsolat. Egy párkapcsolat is vidaman megoldható ilyen körülmények közt. Ez a fiatalkor erről szól.


Plusz ott vannak ezek a mondatok: "tudok szeretni úgy is hogy függetlenek vagyunk mellette" "hiányzik az intimitás"


Ha szereted a másikat es intimitast is szeretnel akkor miert menekülsz a párkapcsolattól?


Én is 23 vagyok és döbbenten látom hogy sok ismerősöm van így: szeretnének közeli, intim, szerelmes kapcsolatot, de ha minimalis munkát és elköteleződést is bele kene rakni akkor rettegve menekülnek a függetlenségüket féltve. Márpedig anélkül nem megy. Abból nem lesz intimitas hogy mindenki a sajat eletet éli és kirekeszti belőle a másikat.


23/F

2019. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!